Mobilā versija
+1.3°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
14. marts, 2016
Drukāt

Spānijā aizturēti sintētisko narkotiku izgatavotāji no Latvijas

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Policija Spānijas pilsētā Alikantē aizturējusi piecus cilvēkus, atsavinot sintētiskās narkotikas, kuras ir spēcīgākas nekā kokaīns un marihuāna, vēsta britu laikraksts “The Daily Star”.

Policijas reidā tika atrastas gandrīz 15 000 sintētisko kabinoīdu paciņu, kuras bija paredzēts pārdot Spānijā un Lielbritānijā.

Grupējumā darbojās cilvēki no Latvijas, Lietuvas un Ukrainas, kuri izstrādāja narkotikas, izmantojot līdzīgas aizliegtas vielas.

Spānijas policijas pārstāvji norādīja, ka sintētisko narkotiku izstrādātāji sekoja līdzi tam, kas ir iekļauts aizliegto vielu vidū. Pēc tam viņi radīja vielas, kuras ir līdzīgas aizliegtajām, bet netiek regulētas.

Grupējums Alikantē izmantojis metamfetamīnam līdzīgu vielu un vēl kādu psihoaktīvu vielu, kas tiek klasificēta kā halucinogēna.

Pievienot komentāru

Pieaudzis bojāgājušo skaits Itālijas lavīnāBojāgājušo skaits lavīnā, kas 18.janvārī apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā, pieaudzis līdz deviņiem, bet par pazudušiem joprojām tiek uzskatīti 20 viesnīcas viesi un darbinieki, otrdien paziņoja amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+