Mobilā versija
+4.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
9. maijs, 2015
Drukāt

Spānijā nogāzusies militārā transportlidmašīna, apkalpe gājusi bojā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Sestdien, 9.maijā, Spānijā pie Seviljas pilsētas nogāzusies militārā transportlidmašīna “Airbus A400M”, vēsta valsts ziņu aģentūra “Efe”.

Kā pavēstīja Spānijas premjerministrs Marjano Rahojs, lidmašīnā atradās no astoņiem līdz desmit cilvēkiem, viņi visi gājuši bojā. Lidmašīnas apkalpē bija tikai Spānijas pilsoņi.

Pilnīgi jaunā lidmašīna “Airbus A400M” bija devusies izmēģinājuma lidojumā un nogāzusies aptuveni minūti pēc pacelšanās no Seviljas lidostas, tādēļ varasiestādes pieņēmušas lēmumu lidostu slēgt. Visi reisi uz Sevilju tiek novirzīti uz Malagu un Heresu.

Lidmašīnas nogāšanās vietā paceļas melnu dūmu stabs. Aviokatastrofa notikusi neapdzīvotā vietā līdzās “Coca-Cola” rūpnīcai. Rūpniecības rajonā pēc lidmašīnas avārijas pazudusi elektrība.

“Airbus A400M” tiek izgatavots Seviljā un pašlaik tiek veikti tā izmēģinājuma lidojumi. Astoņas valstis pasūtījušas 194 lidaparātus un pagājušajā gadā tika veiktas pirmās piegādes.

Pievienot komentāru

Zviedrijā atklās pasaulē pirmo ledus viesnīcu, kas darbosies visu gaduZviedrijā decembra vidū plānots atklāt pasaulē pirmo no ledus veidoto viesnīcu, kas darbosies visu gadu.
Draugiem Facebook Twitter Google+