Mobilā versija
+16.2°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
9. maijs, 2015
Drukāt

Spānijā nogāzusies militārā transportlidmašīna, apkalpe gājusi bojā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Sestdien, 9.maijā, Spānijā pie Seviljas pilsētas nogāzusies militārā transportlidmašīna “Airbus A400M”, vēsta valsts ziņu aģentūra “Efe”.

Kā pavēstīja Spānijas premjerministrs Marjano Rahojs, lidmašīnā atradās no astoņiem līdz desmit cilvēkiem, viņi visi gājuši bojā. Lidmašīnas apkalpē bija tikai Spānijas pilsoņi.

Pilnīgi jaunā lidmašīna “Airbus A400M” bija devusies izmēģinājuma lidojumā un nogāzusies aptuveni minūti pēc pacelšanās no Seviljas lidostas, tādēļ varasiestādes pieņēmušas lēmumu lidostu slēgt. Visi reisi uz Sevilju tiek novirzīti uz Malagu un Heresu.

Lidmašīnas nogāšanās vietā paceļas melnu dūmu stabs. Aviokatastrofa notikusi neapdzīvotā vietā līdzās “Coca-Cola” rūpnīcai. Rūpniecības rajonā pēc lidmašīnas avārijas pazudusi elektrība.

“Airbus A400M” tiek izgatavots Seviljā un pašlaik tiek veikti tā izmēģinājuma lidojumi. Astoņas valstis pasūtījušas 194 lidaparātus un pagājušajā gadā tika veiktas pirmās piegādes.

Pievienot komentāru

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenisFrancijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+