×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

Spānijas priesterus apsūdz seksuālajā varmācībā (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks (attēlā) paziņojis, ka personīgi licis sākt izmeklēšanu pret trim spāņu priesteriem, kuri tiek apsūdzēti par kāda bērna seksuālu izmantošanu.

Nedēļas sākumā Spānijas provincē Granadā tika aizturēti trīs priesteri, informē ziņu aģentūra “Reuters”. Aresti veikti pēc tam, kad kāds vīrietis bija aizrakstījis pāvestam vēstuli, kurā viņš norāda, ka šie pāvesti viņam, esot vēl altārzēnam, seksuāli uzmākušies. “Es izlasīju šo vēstuli. Es piezvanīju šim cilvēkam un teicu, lai viņš dodas pie Granadas arhbīskapa Fransisko Martinesa. Tad arī pats aizrakstīju arhibīskapam un aicināju viņu sākt izmeklēšanu,” sarunā ar Spānijas medijiem stāstīja Francisks. “Es šīs ziņas uztvēru ar lielām skumjām, ļoti lielām skumjām, taču patiesība ir patiesība un mums no tās nevajadzētu slēpties.”

Tiesa, nav īsti skaidrs, kad šobrīd 24 gadus vecais vīrietis nosūtīja savu vēstuli pāvestam. Tikmēr Spānijas iekšlietu ministrs Horhe Fernandezs Diazs vien paziņojis, ka izmeklēšana šajā lietā sākt “pirms kāda laika”. Spānijas mediji ziņo, ka šajā lietā izmeklēšana sākta pret kopā 12 cilvēkiem, no kuriem desmit ir priesteri.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atļaujiet tak vienreiz priesteriem precēties, tad uzreiz būs skaidra to seksuālā orjentācija un psiholoģiskās īpatnības.

Draugiem Facebook Twitter Google+