“Spartaks” cīnās neizšķirti ar “Liepājas metalurgu” 0

Jūrmalas ”Spartaks” trešdien savā laukumā Slokā nospēlēja 2:2 ar ”Liepājas metalurgu” virslīgas futbola čempionāta spēlē un pagarināja savu nezaudēto spēļu sēriju līdz desmit, lai gan varēja izraut uzvaru kompensācijas laikā, ja būtu realizējuši 11 metru soda sitienu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Pēc trim zaudējumiem pirmajās trīs spēlēs ”Spartaks” 14. aprīlī viesos uzvarēja liepājniekus pirmā riņķa cīņā un kopš tā laika vairs nav zaudējuši.

Kolumbietis Dāvids Kortess  16. minūtē atklāja rezultātu, 12 minūtes vēlāk Pāvels Mihadjuks izlīdzināja. Otrā puslaika sākumā liepājnieki palika mazākumā, jo otro dzelteno kartīti nopelnīja lietuvietis Mindaugs Bagužis, bet traumas dēļ laukumu pameta Valērijs Afanasjevs. Mazākumā spēlējot, 60. minūtē Oskars Kļava vadībā izvirzīja jau liepājniekus. Visi vārti tika gūti ar galvu pēc standarta situācijām. 73. minūtē rezultāts atkal kļuva neizšķirts, kad Mihadjuks ieraidīja bumbu savos vārtos.

Kompensācijas laika otrajā minūtē Toms Tamošausks soda laukumā nogāza kolumbieti Hairo Moskeru, taču cietušais, izpildot 11 metru soda sitienu, raidīja bumbu garām vārtiem

Pēc šīs spēles turnīra tabulā vadībā ar 25 punktiem 12 spēlēs joprojām ir Daugavpils ”Daugava”, ”Spartakam” ir 22 punkti 13 spēlēs, Rīgas ”Skonto” – 19 punkti 11 spēlēs, ”Liepājas metalurgam” – 18 punkti 11 spēlēs un FK ”Ventspils” – 17 punkti 11 spēlēs.