Sports
Futbols

“Spartaks” par jauno galveno treneri ieceļ lietuvieti Ražanausku0

foto: fkspartaks.lv

Iepriekšējo divu gadu Latvijas čempione futbolā Jūrmalas “Spartaks” par galveno treneri iecēlusi lietuviešu speciālistu Tomu Ražanausku, informē vienība.

Pašlaik 42 gadus vecais speciālists līdz ar to atgriezies Jūrmalas klubā, jo pērn viņš bija tautieša Valda Urbona asistents, palīdzot komandu aizvest līdz otrajam Latvijas čempiontitulam pēc kārtas.

Zīmīgi, ka Ražanausks arī pirms pērnā gada strādāja Latvijā, jo 2013.gadā viņš darbojās Rīgas “Daugava” treneru korpusā.

Līgums ar Ražanausku parakstīts līdz šīs sezonas beigām.

Pirms trim gadiem Ražanausks absolvēja Lietuvas Sporta universitāti, iegūstot augstāko izglītību sportiskās sagatavotības specialitātē. Savukārt 2016.gadā viņš saņēma Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) Pro trenera licenci.

Savulaik Ražanausks kā pussargs aizvadīja 41 spēli Lietuvas izlasē, gūstot septiņus vārtus.

Svētdien negaidīti no “Spartaks” galvenā trenera amata atkāpās krievu speciālists Aleksandrs Grišins, kurš šajā postenī bija kopš aprīļa.

Saistītie raksti

Grišina vadībā Jūrmalas futbolisti sasnieguši UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešo kārtu, kuras pirmajā spēlē pagājušajā nedēļā Rīgā ar 0:1 piekāpās Lietuvas čempionei Marijampoles “Sūduva”. Atbildes mačs tiks aizvadīts šajā ceturtdienā, kvalifikācijas “play-off” kārtu sasniedzot uzvarētājai divu spēļu summā.

Pirms sezonas par “Spartaks” galveno treneri tika iecelts Samvels Babajans, tomēr UEFA viņam nepiešķīra nepieciešamo licenci darbam ar Jūrmalas klubu.

LA.lv