“Spartaks” sagrauj Sanmarīno čempionus 0

Pēdējo divu gadu Latvijas čempione futbolā Jūrmalas “Spartaks” ceturtdien savā laukumā UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrās kārtas spēlē sagrāva Sanmarīno spēcīgāko vienību Montedžardīno “La Fiorita”.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Jūrmalnieki pirmajā savstarpējā cīņā guva ļoti pārliecinošu uzvaru ar 6:0 (3:0).

Jūrmalas vienības sastāvā divus vārtus guva Jevgēņijs Kobzars, kā arī vēl ar precīziem sitieniem atzīmējās Artemijs Maļejevs, Ingus Šlampe, Arianers Smits un Ingars Sarmis Stuglis.

Uzvarētāji divu maču summā iekļūs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā. Atbildes cīņas notiks pēc nedēļas viesos.

Spēles ievadā kādā no epizodēm savā starpā aizsardzībā nesapratās “La Fiorita” futbolisti, un rezultātā bumbu pie pustukšiem vārtiem saņēma Kobzars, kurš to viegli sestajā minūtē raidīja tīklā.

Savukārt spēles 17.minūtē savainojumā iedzīvojās Jūrmalas komandas krievu leģionārs Deniss Davidovs, kurš spēli beidza priekšlaicīgi.

Jūrmalnieki gan pirmajā puslaikā spēja palielināt pārsvaru. Vispirms 20.minūtē vārtus guva Maļejevs, bet pēc tam 26.minūtē savus otros vārtus spēlē guva Kobzars.

Pirmo puslaiku mājinieki pabeidza ar pārliecinošu uzvaru, turklāt otrajā mača nogrieznī negrasījās apstāties. 64.minūtē no tuvas distances bumbu vārtos sita Šlampe, bet pēc divām minūtēm piekto reizi pretinieku vārtsargam lika kapitulēt Smits.

Savukārt pēdējos mājinieku vārtus guva uz maiņu nākušais Stuglis, kurš laukumā devās 71.minūtē, bet ar vārtiem no tālas distances izcēlās 73.minūtē. Kopumā Sanmarīno komandai šajā spēlē nebija praktiski nekādu iespēju gūt vārtus, kamēr “Spartaks” izmantoja savas iespējas un pretinieku kļūdas, sperot soli tuvāk trešajai kārtai.

Šī nebija “La Fiorita” komandas pirmā viesošanās Latvijā, jo 2012.gadā tā UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā cīnījās pret vairs neeksistējošo “Liepājas metalurgu”, divu maču summā ciešot sakāvi ar 0:6.