“Spartaks” zaudē punktus Rīgā, intriga atdzīvojas? 0

Jūrmalas “Spartaks” vienība, kas ir pašreizējie “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas kopvērtējuma līderi, svētdien nespēja izbraukumā pieveikt “Riga” futbolistus.

Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33

Abu komandu mačs “Skonto” stadionā noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:0).

Šī mača rezultātu 41.minūtē atklāja “Riga” japāņu leģionārs Josuke Saito, taču nepagāja diez ko ilgs laiks, lai “Spartaks” panāktu izlīdzinājumu. To pēc otrajā puslaikā spēlētām desmit spēlētām minūtēm panāca Daniils Ulimbaševs.

Lai arī mača turpinājumā komandām bija vēl pāris labas iespējas izcelties, rezultāts tā arī vairs nemainījās.

“Riga” komanda šosezon savā laukumā cietusi tikai divus zaudējumus, tomēr otrais no tiem tika piedzīvots iepriekšējā kārtā, kad Latvijas pilsonību ieguvušais Kristians Damians Torress izrāva uzvaru valsts čempionei “Liepāja”. Tajā mačā vienības galvenā trenera amatā debitēja krievs Vladimirs Volčeks, kurš aizstājis Dmitriju Homuhu.

Tikmēr “Spartaks” bez zaudējumiem ir jau septiņos virslīgas mačos un šajā laikā gūtas piecas uzvaras. Vienība šobrīd ieguvusi stabilu pārsvaru pār konkurentiem, tomēr nākamajās kārtās tai jāaizvada mači ar trim galvenajām konkurentēm.

21.kārtas pirmās trīs spēles tika aizvadītas sestdien, kad valsts kausa ieguvēja “Jelgava” izbraukumā ar rezultātu 1:0 minimāli pieveica “Metta”/”Latvijas Universitāte” vienību, “Liepāja” ar “Liepāja” ar 1:0 arī viesos pārspēja pārspēja kopvērtējuma pastarīti “Daugavpili”, bet “Ventspils” ar 3:0 (3:0) izbraukumā pārspēja RFS futbolistus.

Pēc svētdienas mača sešas no astoņām virslīgas komandām ir nospēlējušas trīs apļus. Vēl viens trešā apļa mačs tiks izspēlēts vien 19.oktobrī, kad pārceltajā mačā “Jelgava” tiksies ar “Riga”.

Virslīgas kopvērtējumā “Spartakam” ir 48 punkti 21 mačā, par astoņiem punktiem apsteidzot ventspilniekus, bet vēl par četriem punktiem mazāk ir “Jelgavai” un “Liepājai”.

RFS ar 23 punktiem ir piektā un tai ar 22 punktiem seko “Riga”. Tikmēr septīto vietu ar 19 punktiem ieņem “Metta”/LU, bet turnīra tabulu ar septiņiem punktiem noslēdz “Daugavpils”.