Sports
Futbols

“Spartaku” brīdina par neētiskiem izteikumiem par tiesnesi Cauni0


Jūrmalas kluba mājas lapā tika ievietota šāda fotogrāfija ar tiesnesi Ivaru Cauni.
Jūrmalas kluba mājas lapā tika ievietota šāda fotogrāfija ar tiesnesi Ivaru Cauni.
Foto: Jūrmalas “Spartaks”

Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija (LFF DK) brīdinājusi divkārtējo valsts čempioni Jūrmalas “Spartaku” par neētiska rakstura publikāciju un izteikumiem par LFF licencētu tiesnesi Ivaru Cauni.

“Spartaka” komanda sestdien sociālajos tīklos “Facebook” un “Twitter”, kā arī savā mājaslapā, kritizēja tiesnesi Cauni un ievietoja aicinājumu LFF nozīmēt svētdienas spēlei papildu tiesnešu inspektoru, lai novērtētu futbola soģa darbu. Tāpat tiesnesi tviterī kritizēja arī viens no kluba vadītājiem Marko Trabuki.

“Mūsu klubs pievērš uzmanību, ka mēs jau ne reiz publiski un oficiāli bijām vērsušiem pie LFF par to, lai uz mūsu spēlēm netiktu nozīmēts tiesnesis Ivars Caune. Katru reizi tieši mūsu spēlēs šis arbitrs pieļauj rupjas kļūdas, kā arī pieņem nesaprotamus un nepamatotus lēmumus pret mūsu komandu,” rakstīja klubs.

“Vakar, pēdējā mirklī, negaidīti mums visiem, uz mūsu rītdienas mājas spēli pret “Riga” FC atkal tika nozīmēts šis tiesnesis. Mēs lūdzam LFF nozīmēt rītdienas spēlei papildus tiesnešu inspektoru, lai šī arbitra darbs (un viņa kļūdas) tiktu stingri novērtēti, ievērojot visas kārtības tiesnešu darba novērošanā. Kārtējo reizi stingri lūdzam vairs NEnozīmēt uz mūsu spēlēm tiesnesi Ivaru Cauni.”

Tieši par šiem izteikumiem Jūrmalas klubs saņēmis brīdinājumu.

LFF DK nolēmusi brīdināt “Spartaku”, balstoties uz Latvijas futbola Ētikas kodeksa pirmo punktu, kas aicina ar vārdiem un rīcību izrādīt cieņu pretiniekiem, tiesnešiem, komandas biedriem, oficiālām personām un līdzjutējiem.

Saistītie raksti

Caune svētdienas maču aizvadīja bez acīmredzamām kļūdām, kamēr “Spartaks” ar 0:4 kapitulēja čempionei “Riga”.

Jūrmalas komanda jau pērn oktobrī kritizēja šī tiesneša darbu.

“Spartaka” komanda ar sešiem punktiem astoņās spēlēs virslīgas kopvērtējuma tabulā ieņem pēdējo vietu starp deviņām vienībām.

LA.lv