Spartakvētra virslīgā – debitantiem piektā uzvara pēc kārtas 0

Latvijas futbola virslīgas debitanti Jūrmalas “Spartaks” trešdien 8. kārtas spēlē viesos ar 3:1 uzvarēja FK “Jelgava” vienību, tiekot pie piektās uzvaras šosezon astoņos aizvadītos mačos, informē organizatori.

Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228

Uzvarētāju labā rezultātu 27. minūtē atklāja Žairu Moskuera, bet 72. minūtē cits kolumbietis Davids Kortess panāca 2:0 viesu labā. Desmit minūtes vēlāk “Spartaka” leģionārs no Ganas Patriks Tvumasi iesita trešos vārtus, uz ko laukuma saimnieki spēja atbildēt tikai ar Aleksandra Baturinska gūtajiem vārtiem spēles 88. minūtē.

Trešdien notikušajās spēlēs panākumus guva arī Daugavpils “Daugava”, kas savā laukumā ar 3:0 uzvarēja FB “Gulbeni”, FK “Ventspils”, kas viesos ar 2:1 pārspēja FC “Jūrmalu”, un “Liepājas metalurgs” pretinieku laukumā ar 3:1 uzvarot Rīgas “Daugavu”. Vēl vienā spēlē “Skonto” pretinieku laukumā ar 2:1 uzvarēja FS “Metta”/LU, saglabājot līderpozīcijas turnīra tabulā. FS “Metta”/LU pirmie izvirzījās vadībā pēc tam, kad Rūdolfs Puķītis pirmajā puslaikā realizēja 11 metru soda sitienu. Pēc pārtraukuma Andrejs Siņicins arī ar 11 metru soda sitienu panāca izlīdzinājumu, bet uzvaras vārtus “Skonto” labā spēles 59. minūtē guva Aleksandrs Fertovs.

“Skonto” ir līderi ar 17 punktiem. “Spartak” izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas un ar 15 punktiem atrodas turnīra tabulas trešajā vietā, bet pa 15 punktiem ir arī FK “Ventspils” un Daugavpils “Daugavai”. “Liepājas metalurgam” ir 13, bet FC “Jūrmala” rēķinā 12 punkti. Ventspils un Liepājas komandas atšķirībā no sāncenšiem, ir aizvadījušas par vienu spēli mazāk.

Futbola virslīgas 9. kārtas spēles notiks svētdien.