Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. februāris, 2015
Drukāt

Spēcīgā snigšana naktī radījusi nelielus bojājumus elektrolīnijās

Foto-LETAFoto-LETA

Spēcīgā snigšana, kas naktī uz svētdienu, 1.februāri, skāra Latgali un Vidzemi, izraisījusi nelielus traucējumus elektroapgādē, kas svētdienas rītā lielākoties novērsti, liecina dati akciju sabiedrības “Sadales tīkls” elektroapgādes atslēgumu kartē.

Valstī reģistrēto avārijas atslēgumu skaits elektrolīnijās pēc astoņiem rītā bija sarucis līdz 53, bez elektrības atstājot vēl dažus simtus mājsaimniecību. Nakts otrajā pusē elektroapgādes traucējumi skāra aptuveni divus tūkstošus “Sadales tīkla” klientu, galvenokārt Latgales ziemeļu daļā un Vidzemē.

Naktī spēcīgi nokrišņi – iesākumā lietus, pēc tam sniegs – bija teju visā Vidzemē un Latgalē. Nokrišņu daudzums Alūksnē sasniedza 15 milimetru, kas ir vairāk nekā trešdaļa no mēneša normas.

Sniega segas biezums Daugavpilī pieauga no diviem centimetriem sestdienas vakarā līdz septiņiem centimetriem svētdienas rītā, vietām Vidzemē sniega sega kļuva par vairāk nekā pieciem centimetriem biezāka. Svētdienas rītā Cēsu apkaimē bija 15 centimetru, Alūksnes un Vidzemes augstienē – aptuveni 20 centimetru dziļš sniegs.

Kurzemē, Zemgalē un Rīgas apkaimē sniega ir pavisam maz, daudzviet zeme ir kaila.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+