Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
1. decembris, 2013
Drukāt

Spēcīgā vēja dēļ daļēji applūdusi Lucavsala

Foto-LETAFoto-LETA

Vēja dēļ applūdušais aktīvās atpūtas parks Lucavsalā.

Svētdien, 1.decembrī, spēcīgā vēja dēļ Rīgā ir daļēji applūdusi Lucavsala, līdzās atpūtas parkam esošā teritorija, novēroja aģentūra LETA.

Rīgas izpilddirektors Juris Radzevičs gan pagaidām šādu informāciju nebija saņēmis, taču skaidroja, ka laikā, kad pilsētā vēja ātrums ir ap 20 metriem sekundē vai pat vairāk, un tas pūš no ziemeļrietumiem, tecējums Daugavā apstājas, un Lucavsala applūst.

Viņš norādīja, ka šāda situācija nav pirmo reizi un Rīgas plūdu kartē mājaslapā “www.rigapretpludiem.lv” ir aplūkojamas visas vietas pilsētā, kam ir applūšanas riski.

Arī oktobra nogalē vētras laikā Lucavsala bija daļēji applūdusi. Tomēr lielus bojājumus Lucavsalai ūdens nebija nodarījis, jo tur novietotie piknika galdi un soliņi novietoti pietiekami tālu no krasta.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+