×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
23. augusts, 2012
Drukāt

Spēcīga vēja dēļ Liepājā atceļ pasaules čempionāta vindsērfingā trešās dienas sacensības

Spēcīga vēja dēļ ceturtdien tika atceltas Liepājā notiekošā pasaules čempionāta vindsērfingā “Formula” klasē trešās dienas sacensības.

Kā pastāstīja sacensību galvenais tiesnesis Kerijs Vilijamss, vēja vidējais stiprums šodien bija 25 knoti jeb 15 metri sekundē, kas esot par stipru, lai droši dotos jūrā. Līdz ar to oficiāls trešās dienas sacensību starts netika dots.

Izraēlas sportists Dagans Amons izteicās, ka ekipāžas laivas šādos apstākļos nespēj noenkuroties un uzstādīt trasi. Sportists bija mierīgs un atzina, ka uztraukumam nav pamata, jo tieši vindsērfinga atkarība no mainīgā vēja ir iemesls, kāpēc sacensības tiek plānotas uz vairākām dienām.

Par izlaisto sacensību dienu nebēdājas vien Latvijas sportists Ansis Dāle, kurš trešdien guva pēdas traumu. Viņš atzina, ka liekā diena ļaus apdziedēt traumu un, iespējams, turpināt sacīkstes rīt.

Kā ziņots, pēc trešdien aizvadītās pasaules čempionāta otrās dienas, kurā noslēdzās kvalifikācijas sacensības, ceturto vietu ieņem Latvijas sportiste Marta Ozola.

Pēc pirmās dienas Ozola sieviešu sacensībās atradās pirmajā vietā 12 dalībnieču konkurencē, bet otrajā dienā viņa braucienos bija attiecīgi ceturtā un piektā.

Līdz ar to pēc divām dienām, skaitot trīs labāko braucienu rezultātus, Ozolas kontā ir deviņi punkti, bet līderpozīcijā ar četriem punktiem atrodas poliete Agņeška Bilska.

Vēl no Latvijas sportistēm pēc otrās dienas desmitā ar 28 punktiem ir pieredzējušā Vita Matīse, bet vēl vienu pozīciju zemāk ar 31 punktu atrodas Marta Luīze Averčenko.

Savukārt vīriešu konkurencē pēc divām dienām līderis ar minimāli iespējamajiem trim punktiem ir Amons, bet no Latvijas sportistiem labākais ir Jānis Preiss, kurš pašlaik ar 30 punktiem atrodas 21.vietā.

Vēl no Latvijas pārstāvjiem pirmajā piecdesmitniekā pēc otrās dienas spējuši iekļūt Jānis Rencis (24.vieta), Kristaps Vītols (46.vieta), Māris Birzulis (48.vieta) un Dāle (50.vieta).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+