Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
13. aprīlis, 2015
Drukāt

Spēcīgais vējš Rīgā norāvis gabalu bērnudārza jumta

Foto - LETAFoto - LETA

Spēcīgais vējš vakar norāvis skārda gabalu no Rīgas 213.pirmsskolas izglītības iestādes jumta, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kopumā glābēji devušies trīs ar vēju saistītos izsaukumos. Visos gadījumos ēkām bijušas atrautas jumta vai palodžu daļas.

Kā minēts, Rīgā vējš radījis postījumus bērnudārzam Vesetas iela 11. Tāpat VUGD darbinieki Valdeķu ielā no kādas deviņstāvu dzīvojamās ēkas trešā stāva nocēluši atrautu skārda gabals.

Savukārt Siguldā noņemti no trīsstāvu dzīvojamās mājas jumta atrauti šīferu gabali.

Kā ziņots, kopumā VUGD saņēmis 58 izsaukumus, no kuriem 39 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, 13 bijuši glābšanas darbi, bet seši – maldinājumi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+