×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
4. janvāris, 2017
Drukāt

Agris Liepiņš: Specoperācija “Jaungads pēc Maskavas laika” (38)

Jaunā gada svinības Maskavā. SputnikJaunā gada svinības Maskavā. Sputnik

Katru Jaungada nakti, Maskavā iestājoties jaunajam gadam, aiz mana Rīgas dzīvokļa logiem sāk dārdēt pirotehnikas raķetes un debesis izgaismo paparžu ugunis. Un katru gadu es skaudri apzinos, ka esam nolemti dzīvot kopā ar svešiem, citā mentalitātē un citās tradīcijās mītošiem ļautiņiem. Ko līdzīgu savām sajūtām atradu Annas Brigaderes grāmatā “Dzelzs dūre”. Tajā attēloti notikumi Latvijā 1917. un 1918. gadā, kad Rīgā ienāca ķeizariskās Vācijas karaspēks. Stāsts par latviešu tautas ciešanām un to, kā līdz vēlam vakaram Rīgas vācietība ielās pacilātā garastāvoklī, bet par latviešiem nicīgi teica: “Visi gavilē, visi ir aizgrābti, tikai tā zemnieku tauta staigā sakostiem zobiem.” Cik mūsdienīgi Jaungada naktī šodienas Rīgā skan pirms simt gadiem rakstītās rindas: “Rīga? Rīga pilna tādu ļaužu, kuri ir Latvijā, tikai lai nosmeltu viņas krējumu, un kuriem nekad nav sāpējuši ne tauta, ne viņas liktenis. Tādos pārbaudīšanas laikos tik īsti var just, cik nelaimīga tā zeme, kuras iedzīvotājus neapvieno vienas bēdas un vieni prieki. Cik necilvēcīgas mums izliekas tagad mūsu līdzpilsoņu sveštautiešu gaviles!” Sveštautieši gan citi, bet attieksme tā pati.

Mūsu līdzpilsoņu vēlme redzēt Latviju kā Krievijas provinci ar katru gadu kļūst aizvien nomācošāka. Gada nogalē Rīgā daži sāka runāt skaidru valodu – jaunais gads jāsagaida pēc Maskavas laika, klausoties Krievijas prezidenta uzrunu! Ciniskās bezkaunības piesegšanai tiek skaidrots, ka tas darīts daudzo kaimiņzemes tūristu dēļ, lai varenplašās lielvalsts viesi Latvijā justos kā mājās. Ja kāds gribēšot klausīties, stundiņu vēlāk runāšot arī vietējais prezidents. Meli! Tas tiek darīts tāpēc, lai “zemnieku tauta” saprastu – šeit noteicošā ir Krievijas informatīvā telpa, Latvija ir krievu pasaulei piederoša zeme! Lai sveštautieši varētu teikt – visi gavilē, visi ir aizgrābti, tikai tā zemnieku tauta staigā sakostiem zobiem. Izdzirdot, ka Rīgas domei piederošajā Melngalvju namā jauno gadu sagaidīs pēc Maskavas laika, dziļā goddevībā klausoties Putina runu, sākumā nodomāju – tas ir Kriev­zemes mīlestības alkstošā Rīgas mēra izauklēts atsevišķs gadījums. Uzzinot, ka arī Gaismas pilī bija iecerēta analoga Jaungada sagaidīšana, sapratu – tā ir rūpīgi pārdomāta un ieplānota akcija. Izvēlētās svinību vietas visnotaļ zīmīgas mūsu valstij. Gaismas pils ir latviešu tautas garīgo vērtību krātuve, savukārt Melngalvju namā vēl nesen mitinājās prezidents. Putina runa kalpotu kā vīraka kvēpināšana, izdzenot no ēkas “nelabos garus”. Ušakova plāns izdosies pa pusei, jo Gaismas pils saimnieki, sajūtot sabiedrības nepatiku, no šī pasākuma atteicās.

Kāpēc Rīgas domei pēkšņi sagribējies svinēt pēc Maskavas laika? Gribējās gan jau arī iepriekš, bet kāpēc tieši šobrīd radusies lielā drosme? Masu medijos dzirdu ziņu – ASV prezidents Tramps savā administrācijā grasoties iekļaut cienījamus gadus sasniegušu politiķi, kura ziedu laiki bija tālie astoņdesmitie. Šī kunga uzdevums būšot uzlabot Amerikas attiecības ar Krieviju, un veids, kā to panākt, sen zināmais. Krievijai jāļauj saglabāt ietekmi bijušajās padomju republikās…

Bet ko tad mūsu prezidents? Stāvēs rindā un gaidīs, kad viņam dos vārdu? Nē, prezidenta kanceleja nesēž, rokas klēpī salikusi, tā rūpējas par skaisti dekorētu egli pils priekšā. Lai būtu gana smuki un pietiekami smalki, par nieka četrdesmit tūkstošiem eiro pasūtīja dižegles vizualizāciju. Tagad katrs rīdzinieks, tūrists vai viesis var novērtēt – ir, patiešām ir tā egle ar eklektiskajām lampiņām četrdesmit tūkstošus vērta!

Pievienot komentāru

Komentāri (38)

 1. Ir redzams , ka autoram ir mazvērtības kompleks. Krievija ta un tā paliks blakus. Un cieņa pret kaimiņiem ir normāla un arī izdevīga.

  • Būtu labi ja „Geršons” it kā domā par cieņu. Tikai vai bezgalīga piekāpšanās, pazemošanās vairos pret mums Krievijas cieņu, kura saprot tikai spēku? Ir redzams ka komenta autoram ir mazvērtības komplekss. Ir sajūtams no šodienas nepatīkamā aukstā austrumu vēja un Geršona: „Krievija ta un tā..” kas ir kas…”blakus”. No Rietumu „kaimiņiem ir normāla un arī izdevīga” visu tehnoloģisko produktu (datori, mašīnas u. c. iepirkšana) bet Austrumiem tas netraucē nepārtraukti lamāt un provocēt Rietumus. Necienīsi sevi, tad citi tevi arī necienīs! Visu cieņu raksta autoram Agrim Liepiņam!

   • grafists vai grapists īsi nevaru saprast kurš rakstīšanas maniaks Jūs esiet? Labāk jau tas otrais maniaks, bet galvenais, ja jau uz rakstīšanu maniaks, tad citādā interesantākā darbībā arī ir jābūt super! Tā kā gaidu reālu maniakālu darbošanos, ne tikai grābstīšanos ap prastiem burtiem!

  • Pieklājībai jābūt no abām pusēm. Cienīt var tikai tādus cilvēkus, kas negrib redzēt Latviju kā Krievijas provinci. Situācija patiešām ir ne tikai nomācoša, bet manu cieņu aizskaroša.
   Kāpēc par to nerunā valsts augstākās amatpersonas? Vai tām šāda situācija ir pieņemama?

 2. Ja runājam par pareizu brīdi, kad jāsvin jaunais gads, tad, ņemot vērā to, ka laiku skaitām no Kristus dzimšanas, tas būtu jāfiksē brīdī, kad pa nullēm ir Bētlemē. Arī Latvijā. Maskavā tas pasākums notiek stundu par agru.
  Tas, kas mani mulsina vairāk ir datums kad tas notiek… Cik atceros Kristus dzimis 25. decembrī! Pēc astoņām dienām (1. janvārī) viņu apgraizīja…
  Kurš gudrais var paskaidrot – ko tad īsti mēs svinam?

 3. Daļa krievu ir šāvuši petardes pēc Maskavas laika kopš 1992.gada. Un? Var skumt par to, ka tā daži dara joprojām vai var konstatēt, ka pašlaik “salūts” pēc Maskavas laika ir krietni mazāks un klusāks, nekā pirms 20 vai 10 gadiem. Tie jaungada pasākumi gan ir jaunums, bet par ušaku tāpat jau viss sen ir skaidrs, atruna par krievu tūristiem ir smieklīga. Krievu tūristi nebrauc uz Rīgu, lai “justos kā mājās”, viņi izvēlas sagaidīt Jauno gadu ārpus Krievijas tieši tāpēc, ka “kā mājās” ir noriebies līdz acīm un gribas kaut ko civilizētu, nevis udmurta ģīmi TV jau 17 gadu no vietas.

 4. krievu tantinja tramvajaa Atbildēt

  Rigas satiksmee Ziemassveetku balle ir 13 janvaarii …….es domaaju mees jau esam Krievijaa.

 5. Ieklausieties ko saka valsts prezidents valsts PIRMĀ persona. LATVIEŠI RUNĀJIET KRIEVISKI ! Viņš zina ko runā.

 6. Grapist, nemuldi tukshu – kamer ir “atkariba” no tadiem smerdel,iem ka ” grapisti”, par neatkaribu paragri runat – bet vares nakotne. Kas attiecas uz tavejo (ne tikai tevis pasha) aknam, tad dzershana allazh bijusi paraka par eshanu (nechevo!) – tatad, nevajag but egoistam – vai tad “tresho romu” doma sasniegt “v odinochke”? Protams, raugoties pragmatiski, tavejiem istais bus cits – Pekinas cel,sh, kas Uralu otra puse jau iemits. Grapist, sac jaunu gadu (protams, pec nedel,as :), kirila burtu vieta macoties hieroglifus, un pamazam aprodot, ka jaunais gads nak ap februara sakumu – ta pusotra miljarda nenodzerushajai k,inieshu tautai ir senaka tradicija neka slavu pastaveshana. Grapist, ej “jauna jermaka pedas”, tikai pa draugam – citadi pusotrs miljards var nesaprast..

  • Экий вы, «вежливый» однако.
   —————————
   Citu uzvedību nevajadzētu apspriest, rakstot latviešu avīzē mongoļu alfabēta burtiem.

 7. Kartupelis ar mugurkaulu Atbildēt

  DEKOLONIZĀCIJU!!!

 8. kas pats sevi neciena ,to arī svešie necienīs esam aplaidušies ar utīm nuntad nu kasamies mūsu pašu vadoņi pielaida rīgu ar visādiem vazaņķiem un tad nu brīnamies ,ka esam tur ,kur tagad esam.

 9. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

  • Ei, Ontūn! Kā tas gadījies, ka no tevis smilšu vietā un nevietā birst peršas?

   • Ontūns nenogurdināmākais grafomāns valstī.

   • izēd ateju, “maukumājas sētniek” Nr.1. un muļķu zemes eurolatvānijas lumpeņu “titulnācijas” biogaļas izstrādājumu samazga. Vari to darīt kā jau parasti – sadalot atejas izēšanai paredzēto šinderprodukciju uz pusēm ar tavu dermoliberastu pidarskapja aktīvo / pasīvo partneri, iedomāti anonīmo onānistu un “nenogurdināmāko grafomānu valstī” (t.i. – to “maukumājas sētnieku” Nr.2. kurš iesmirdējies 5.01.2017., 00:21.). ;)))

    • Ontūn, ja nevaldīsi pirkstus, atkal brauksi uz durku!

     • “maukumājas sētniek” un muļķu zemes eurolatvānijas lumpeņu “titulnācijas” biogaļas izstrādājumu samazga – izēd ateju, ja nevari pievaldīt savu smirdošo žaunu. Un lasies atpakaļ uz savu 6. palātu durkā, ja nejēdz uzvesties kā normālam cilvēkam pienākas.

 10. Reti demagošisks un viltus patriotisma pilns rakstelis.Lejiņ, katram ir tiesības svinēt, kā vēlas un ko vēlas…pēc tavas iepriekšējās leksikas- drīz būs pareizs pirdiens un būs nepareizais- apdraudošais pirdiens. Vai tiešām tik sūri jāpelna honorāri un nav citu tēmu?

  • Kur ta tiki pie latin,u tastaturas – jaunaja gada iedalija ?

  • Tu dzīvodams, piemēram, Spānijā arī divos naktī kā muļķītis viens pats šausi savas raķetes, nevis svinēsi kopā ar visiem pārējiem? Apbrīnojami, kā dažs pamanās politizēt pat tādu lietu kā Jaunais gads..

 11. Te kads piemineja pareizticigos ziemassvetkus. Visa Pasaule pareizticigie svin tos 25 dec. Rumanija, Griekija, Bulgarija , Balkanu valstis utt. Kapec musu usakoviesi grib svinet pec kremla datumiem? Ta ir tada lienosa okupacija.

 12. Ja valsts piešķirtu brīvdienas arī pareizticīgo Ziemassvētkos 6., 7. un 8. janvārī, tad arī liepiņ-nacionāļi staigātu “zakostiem zobiem”? Prātiņ, nāc mājās!

 13. A kur palicis grāpists? Kāpēc neaizstāv savējos? Vai pohas vēl nav izgulējis? Bez viņa dziļi patriotiskajiem komentāriem garlaicīgi.

 14. “…Un katru gadu es skaudri apzinos, ka esam nolemti dzīvot kopā ar svešiem…”
  =================================================================
  Un tā 1000 gadus skaidrā apziņā. Dod, Diev’s, vēl 1000 nodzīvot kopā:
  Griničas laiks (GMT) Rīga: GMT+2
  Valstis: Baltkrievija, Botsvāna, Bulgārija, Burundi, Kipra, Ēģipte, Igaunija, Somija, Grieķija, Izraēla, Jordānija, Latvija, Libāna, Lesoto, Lībija, Lietuva, Malāvija, Moldova, Mozambika, Rumānija, Ruanda, Dienvidāfrika, Svazilenda, Sīrija, Turcija, Ukraina, Zambija, Zimbabve, Maroka, Krievija, Zviedrija

 15. Čikāgas piecīši jau par to dziedāja izsenis:))

  Cik žēl, ka mēs esam tik maz cik mēs esam
  Un vairāk mēs nevaram būt.
  Vai iemesls loģisks vai tīri dialoģisks,
  Bet fakts ir ka vairāk mūs nav.

  Es neteiktu neko, ja es dzīvotu Šveicē –
  Aiz Alpu kalniem paslēpušies.
  Mēs ražotu pulksteņus latviskiem rakstiem
  Un jāņu sieru lieliem caurumiem.

  Vēl labāk, ja mēs dzīvotu dienvidu salās,
  Kur tūristi apmeklētu.
  Tiem pārdotu krelles no pelēkiem zirņiem
  Un pašbrūvētu alu pudelēs.

  Cik žēl, ka mēs esam tik maz cik mēs esam
  Un vairāk mēs nevaram būt.
  Vai iemesls taktisks, vai daudziem tīri praktisks,
  Bet fakts ir ka vairāk mūs nav.

  Es neteiktu neko, ja mums pieaugums būtu
  Virs divi simts miljonam,
  Tad mēs aizmirstu klauvēt pie aizslēgtām durvīm,
  Tās izceltu ar visām stenderēm.

  Vēl labāk, ja mums sanāktu astoņi simts miljons,
  Tad rēķinus nokārtotu.
  Un visiem, kas bāzuši kājas mums priekšā
  Mēs atbāzīsim kājas atpakaļ.

  Cik žēl, ka mēs esam tik maz cik mēs esam
  Un vairāk mēs nevaram būt.
  Vai iemesls loģisks vai tīri dialoģisks,
  Bet vairāk mēs nevaram būt

 16. Pašlaik Latvijā zemnieku tautas nav,ir zaļzemnieki un lielzemnieki,kas savos tūkstošos hehtāru platībās birdina indes ražo vēža slimniekus.Zemnieku tautas taciņa ir iemīta uz Rīgu un tālāk uz ārzemēm.Tā kā Latvijā nav kam staigāt ar sakostiem zobiem dēļ Jaungada svinēšanas aplami norādītā laika,drīzāk jāsakož zobi redzot tās izdarības ,kas dzen mūs postā,lai to saskatītu vajadzīga skaidra saprašana kuras nav ,tā ir nopļēgurota un nopīpēta.

 17. Interesanti ,ko domā angļi ,kad jūnijā viņu pļavās pulcējas imigranti un kurina jāņu ugunskurus?

 18. Demokrātija nav visatļautība un tāpēc jautājums, ko cerams kāds godprātīgs žurnālists masu mēdijos uzdos Āboltiņai, Maizītim un drošības policijai, kāpēc tiek piesmieta Latvijas valsts neatkarība un tās lojālie pilsoņi. Pēdējos gados Rīga, kā galvaspilsēta, kļūst kā sādža ar savu nekoptību, nedraudzīgo attieksmi pret Latvijas iedzīvotājiem un valodu, sākot ar valsts augstākām amatpersonām un tās iedzīvotājiem. Tādā svinēt 100-gadi, tērēt pa tukšo naudiņu – būtu diži necienīgi.

 19. Izskatās, ka pēc ASV vēlēšanām sarosījusies krievvalodīgā Rīgas daļa. Pārmaiņas jūtama arī Zemnieku savienībā. Pirmā no skapja iznāca un savu orientāciju demonstrēja Grigule. Nostiprinoties pārliecībai par Trampa kursu uz Krieviju, zaļzemnieku līderi kluīsbā apsveica viņas gudro tālredzību, un tad atlika tikai priecāties, ka šiem ir tāds Brigmanis, kas izlocīsies no jebkuras situācijas kā sausumā izmests zutis. Draudzība ar Putinu nevienam nav bijusi ne ilga, ne stabila.

 20. Skumji,bet pareizi ,Paldies!

 21. Brrrr, kā nobaidīji!
  Maskavas laiks nāk!!!!!!
  Vai zināji , ka Maskavas laika josla piemīt arī veselai pasaules daļai arī?
  Ja nav par ko cepties, tad mēs izdomajam.

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Nebaidies, Tava demagogu brālība zeļ!
   Te neviens nerunā par Maskavas laika joslu, šeit ir patiess sašutums par Maskavas (okupantu) laiku Rīgā un Latvijā kopumā. Jūti atšķirību, jebšu Tu vēl joprojām tā īsti neapzinies, kur dzīvo?!

  • Aizver savu “vatniku”muti!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Par to domāšu rīt!

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata konkursu izsludinās līdz augustam, taču pieteikšanās termiņš būs garš un uzvarētājs tiks nosaukts pēc Saeimas vēlēšanām, piektdien žurnālistus informēja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). “Lēmums par jauno VID vadītāju jāpieņem pēc oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, lai samazinātu spriedzi, ko rada priekšvēlēšanu periods,” sacījusi ministre.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+