Mobilā versija
Brīdinājums +0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
17. novembris, 2016
Drukāt

Specvienība “Omega” Liepājā aizturējusi bruņotu vīrieti

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Specvienība “Omega” vakar kādā dzīvoklī Liepājā aizturējusi vīrieti, kurš ar savu neadekvāto uzvedību apdraudējis sevi un apkārtējos, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Ap plkst.12.40 policijai piezvanījusi sieviete, sakot, ka viņas 46 gadus vecais dēls uzvedas neadekvāti un dzīvoklī lauž mēbeles. Kad policija ieradusies norādītajā adresē Baltijas ielā, noskaidrots, ka vīrietis pirms policijas ierašanās māti bija fiziski iespaidojis.

Policijas darbinieki centušies veikt pārrunās ar vīrieti, kurš bija iebarikādējies virtuvē, durvīm priekšā pieliekot virtuves mēbeles. Vīrietis bija bruņojies ar nazi, un bijis pamats domāt, ka viņš var nodarīt pāri sev un citiem. Vīrietis nav vēlējies runāt ne ar policiju, ne ar mediķiem.

Tā kā viņa rīcība bijusi neadekvāta un ilgstošie policijas mēģinājumi sarunu ceļā nomierināt vīrieti bijuši nesekmīgi, uz notikuma vietu tika izsaukta specvienība “Omega”, kas veica vīrieša aizturēšanu.

Vīrietis tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (3)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+