Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
17. novembris, 2016
Drukāt

Specvienība “Omega” Liepājā aizturējusi bruņotu vīrieti

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Specvienība “Omega” vakar kādā dzīvoklī Liepājā aizturējusi vīrieti, kurš ar savu neadekvāto uzvedību apdraudējis sevi un apkārtējos, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Ap plkst.12.40 policijai piezvanījusi sieviete, sakot, ka viņas 46 gadus vecais dēls uzvedas neadekvāti un dzīvoklī lauž mēbeles. Kad policija ieradusies norādītajā adresē Baltijas ielā, noskaidrots, ka vīrietis pirms policijas ierašanās māti bija fiziski iespaidojis.

Policijas darbinieki centušies veikt pārrunās ar vīrieti, kurš bija iebarikādējies virtuvē, durvīm priekšā pieliekot virtuves mēbeles. Vīrietis bija bruņojies ar nazi, un bijis pamats domāt, ka viņš var nodarīt pāri sev un citiem. Vīrietis nav vēlējies runāt ne ar policiju, ne ar mediķiem.

Tā kā viņa rīcība bijusi neadekvāta un ilgstošie policijas mēģinājumi sarunu ceļā nomierināt vīrieti bijuši nesekmīgi, uz notikuma vietu tika izsaukta specvienība “Omega”, kas veica vīrieša aizturēšanu.

Vīrietis tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+