Mobilā versija
Brīdinājums +12.0°C
Gaitis, Gaits, Karīna
Pirmdiena, 16. oktobris, 2017
3. novembris, 2014
Drukāt

Spēka zīme novembrim – stiprā Dieva zīme (15)

Zīmējums - Brigita EktermaneZīmējums - Brigita Ektermane

Zem DIEVA ZĪMES ir mūsu māju jumti, arī debesis ir kā pasaules jumts, garīgais sargs, saikne ar Augstākiem spēkiem. Dievs stāv pāri laikam, telpai, mūžam.

Zīme rada drošību, aizsardzību, labu veselību, piesaista enerģiju, ticību saviem spēkiem, Dieva klātbūtni ik solī, arī svētību laulībā uzsver “Spēka zīmju” kalendāra autore, māksliniece Brigita Ektermane.

Spēka zīmes dāvinām visiem portāla “LA.” apmeklētājiem un sekotājiem sociālajos tīklos “Facebook”“Twitter” un “draugiem.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Senā ticība ir visstiprākā Atbildēt

  Ir latviešu daļa, kas vēl arvien nezina tautas pagātni. Bet lai viņi klanās viltus Dieviem. Par to arī viņiem šis sods. Mani sarga’daudz spēcīgākas zīmes, nekā baznīcas murgotāji.

 2. Skatos , atkal neizglītoti plānpratiņi uzdrošinajušies skribelēt. Pamuļķīši, alkohola, gucuļu , samojedu krustojums tikai kaut ko tādu var rakstīt! Pamuļķi, neraksti , ja absolūti neko nejēdz ne no vēstures (kura dažam sniedzās no kristīgās ticības ievazāšanas laupīšanas nolūkos, un beidzas ar komunisma samojedu kultūru. Pamuļķiem iesaku vispirms paņemt vesturi pastudēt un papētīt, ne to komunisteļu vesturi, ne Romas. Kaut gan Roma glabajās liecības par Latviju, kura vēl tiek rūpīgi slēpta.

 3. “latvieši dzīvoja analfabētismā, alkohola varā, okultās izdarībās ar vidējo dzīves ilgumu ap 35 gadiem” raksturo latvieti 18.gs., kristīgās ticības maksimuma gados. Kristīgo mācību radīja enziglītoti vergi, vienā maisā sabāžot dažādas Tuvo austrumu okultās mācības un savas neizglītotības dēļ to visu pamatīgi saputrojot. Vēlāk kungi te saskatīja labu ideoloģiju savas kundzības nodrošināšanai un visu to kārtīgi izrediģēja atbilstoši savām vajadzībām. Eiropas kultūras pamats ir tas, kas palika pāri no antīkās pasaules (kura šur tur bija sasniegusi augstāku līmeni kā tagad), ķeltu druīdisms, kurš pārvaldīja visu Eiropu pirms latīņiem un Ziemeļnieku dievticība, kuras spēcīgākais dzīvais atzars ir balti. Mazāk zinām par otro un te vēl liels darbs priekšā ko uzzināt par mūsu saknēm.

 4. Tā diemžēl ir dievturu sekta, kas producē šādus absurdus paziņojumus(un LA tos tiražē!!?), tie ir vien pārissimts latviešu, kuri sapinušies viduslaiku okultajos rituālos un tur meklē sev garīgu izklaidēšanos. Vienlaikus, viņi burtiski ienīst visu pārējo latviešu tautu, kura ir kristīga.
  Protams, vienlaikus ienīst un izmsmej arī visas pārejās Eiropas tautas, jo, kā pat skolā jau māca, Eiropa ir veidojusies uz kristīgās kultūras.
  Nez ko šīs sektas piederīgie domā, kad raksta gadu skaitli: 2014, jo tas ir…. pēc Kristus dzimšanas?..
  Arhib. Jānis Vanags trāpīgi viņus nodēvēja par “pagānu talibiem”.

  Mūsdienu latviešu kultūrai un tās nesējai – ticībai, nav vairs nekāda sakara ar to tumšo pagātni, kad latvieši dzīvoja analfabētismā, alkohola varā, okultās izdarībās ar vidējo dzīves ilgumu ap 35 gadiem.

 5. Kurš raksta visus šos murgus??? Kurš visu to fantazē un izplata??? Apžēliņ, Dievs piedod viņiem, jo tie nesaprot, ko dara….

 6. paganu mulkibas…

  • ko tādu var pateikt tik svešas vergu ticības sektas nozombētais, kurš neciena pats sevi un savas tautas gudrību un dzīvesziņu, kura ir tūkstošiem gadu senāka par ar zobenu un uguni un izkaujot vietējos šeit ievazāto, sagrozītu jūdu “ticību” kura jau 1200 gadā bija pārveidota līdz nepazīšanai tā lai kalpotu vācu okopantiem par iekaroto tautu apspiešanas instrumentu un iesētu verdzības sēklu to prātos apspiežot brīvo gribu.

   • Tu pats saproti ko raksti, nu tā skaidri skatoties uz pasauli? Kādi zobeni, kādi krusti? Palasi vēsturi, Pareizticība Jersikā jau sen pirms Meinarda šeit bija, paši lībieši slepkavoja miermīlīgus mūkus, kuri nevienam neko neuzspieda u.t.t. Vieni bāleliņi – pajoliņi… Pieļauju, ka ikdienā staigā ar prievīti ap galvu? Arī es mīlu savu Valsti, bet nu tak ir kaut kādas robežas. Tas ir murgs pašiem zīmēt zīmītes, kombinēt un pēc tam tās pielūgt….

 7. ARI JUMS VIETINU ZEM DIEVA ZIMES!

 8. paldies, lai dievs dod arī jums veselību.

 9. Paldies!Lai veiksme un veseliiba arii Jums!

 10. Es cīnos

 11. ļoti vērtīga tāda zīme

 12. lai dievs dod jums labu veselibu

Horoskopa zīmju reitings. No cietsirdīgākā siržu lauzēja līdz maigam jēriņam (1)Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.
Draugiem Facebook Twitter Google+