Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
1. oktobris, 2014
Drukāt

Spēka zīme oktobrim – rīta zvaigzne Auseklis

oktobris

Rudenī, kad migla sāk kamolos velties un saule ir pagriezusies uz ziemas pusi, šķirtne starp divām pasaulēm top caurspīdīga un veras vārti abpusējai komunikācijai.

Caur senču gariem un AUSEKLI mēs saņemam gan labus padomus, gan aizsardzību, gan svētību, uzsver “Spēka zīmju” kalendāra autore, māksliniece Brigita Ektermane.

Kā vēsta portāls “Lraksti.lv”, sevišķi grezns zvaigznes variants ir rīta zvaigznes simbols – auseklītis. Tā ir zvaigzne ar astoņiem stariem un simbolizē gaismas uzvaru cīņā pret tumsu. Zīme sargā un nelaiž klāt tumsas spēkus, burvjus un ļaunus cilvēkus.

Auseklīti uzskata arī par spēcīgāko lietuvēna krusta variantu, jo tas jāuzvelk ar vienu līniju. Folklorā Auseklis minēts gan kā Dieva dēls, gan kā zvaigžņu skaitītājs, arī Saules meitas līgavainis.

Pievienot komentāru

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (6)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+