Mobilā versija
+1.7°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Otrdiena, 24. oktobris, 2017
8. janvāris, 2014
Drukāt

Spēka zīmes janvārim – Saules rats un meteņa zīme (2)

Ilustrācija - Brigita EktermaneIlustrācija - Brigita Ektermane

Saules rats simbolizē bezgalību, pasaules rotāciju, bet meteņa zīme ir jauna, dinamiska aizsākuma simbols, uzsver “Latvijas Avīzes” kalendāra “Spēka zīmes” veidotāja Brigita Ektermane. Viņasprāt, tieši šīs zīmes vislabāk raksturo gada pirmo mēnesi, tāpēc tās dāvinām arī visiem portāla “LA.lv” sekotājiem sociālajos tīklos “Facebook”, “Twitter” un “draugiem.lv”.

Saules rats ir viens no kosmiskās kustības pamatsimboliem, kas pārvalda zvaigznes un planētas, kā arī mūžīgo atkārtošanos un nepārtrauktās izmaiņas. Saules kustība un rata ritējums kopumā ir saistīti ar laika un dzīves ritējumu. Ne tikai Latvijā, bet daudzviet citur senajā Eiropā, kur tikuši svētīti Saules gaitas svarīgie brīži, vasaras Saulgriežu punktā degošu ratu laida no kalna, simbolizējot dienas sarukšanu un īsākās nakts pārvēršanos jaunā dienā.

Meteņu zīmes slīpais krusts, kurš aizpilda Saules zīmes tukšumu, rada jaunu, dinamisku attīstības stāvokli un norāda uz apzinātu ieiešanu dzīves telpā, dažādo dzīves materiālo un ideālo procesu viducī. Noskaņojieties uz skaistu nākotni, jauniem iespaidiem! Lietojot šo zīmi, jūs izvairīsieties no briesmām, nelaimēm un uzbrukumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ilustrācijā it kā auseklis…

  2. Varbūt priekš galīgiem dundukiem varētu arī ilustrēt, kas ir Saules rats un meteņa zīme!!!! No ilustrācijas nevar saprast , kas uz ko zīmējas…….Varbūt nekas jau nav domāts tikai gudri runājam???

TESTS. Izvēlies tīkamāko naudas zīmi un uzzini, kāds bizness tev veiktos! (1)Tavai uzmanībai tiek piedāvāts vienkāršs un ļoti interesants tests. Starp naudas zīmēm jāizvēlas viena, balstoties tikai savās iekšējās sajūtās.
Draugiem Facebook Twitter Google+