Publicitātes foto

Spēkavīrs Zāģeris traumas dēļ nepabeidz Eiropas spēcīgāko spēkavīru sacensības 0

Pagājušā gada prestižās spēkavīru Čempionu līgas uzvarētājs Dainis Zāģeris nedēļas nogalē Lielbritānijas pilsētā Līdsā traumas dēļ nespēja pabeigt Eiropas spēkavīru (“Europe’s Strongest Man”) sacensības.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Latvijas sportists piedalījās četros no sešiem vingrinājumiem, pēdējos divos nestartējot, jo guva savainojumu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Islandes spēkavīrs Hafsors Bjernsons, kurš nopelnīja 63 punktus, kamēr otrais palika Anglijas pārstāvis Edijs Hals, kurš atpalika par diviem punktiem, bet trešo vietu ieņēma vēl viens mājinieks Terijs Holands.

Bjernsons par šo sacensību uzvarētāju kļuva trešo reizi karjerā, atkārtojot 2014. un 2015.gada sasniegumus, savukārt pērn viņš bija otrais.

Tikmēr Zāģeris, kurš nevienā no četrām disciplīnām netika labāko trijniekā, ar 13 punktiem ieņēma pirmspēdējo vietu 11 dalībnieku vidū.

Pirms dieviem gadiem Zāģeris “Europe’s Strongest Man” sacensībās, kas pēdējos sešus gadus notiek tieši Līdsā, ieņēma dalītu trešo vietu, bet 2003.gadā šajos mačos trešais bija pašreizējais Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

“Europe’s Strongest Man” sacensības tiek uzskatītas par trešajām prestižākajām spēkavīru sacīkšu hierarhijā pēc planētas meistarsacīkstēm un “Arnold Classic” sacensībām. Tāpat tām pēdējos gados allaž bijis liels skatītāju skaits, jo uz mačiem tiek pārdotas vairāk kā 11 000 biļetes.

Pērn Zāģeris triumfēja spēkavīru Čempionu līgas kopvērtējumā, pārspējot poli Kšištofu Radzikovski, bet 2015.gadā viņš šajā sacensību seriālā bija otrais.