×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. marts, 2018
Drukāt

Spekulanti rosās! Internetā jau tiek tirgotas Dziesmu svētku biļetes par četrkāršu cenu (23)

Foto-LETAFoto-LETA

Portālā “ss.com” parādījušies pirmie sludinājumi, kuros tiek piedāvāts pirkt un pārdot biļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem.

Kā novēroja aģentūra LETA, portālā “ss.com” publicēti sludinājumi ar vēlmi biļetes iegādāties, par vienu biļeti uz noslēguma koncertu piedāvājot maksāt pat divas reizes lielāku naudas summu.

Savukārt trīs stundas pēc biļešu tirdzniecības sākuma portālā parādījās arī pirmais sludinājums par biļetes pārdošanu. Pārdevējs biļeti uz noslēguma koncertu tirgo par 120 eiro, lai gan oficiālajās tirdzniecības vietās dārgākās biļetes uz šo koncertu maksāja aptuveni divreiz mazāk – 65 eiro.

Vēlāk portālā “ss.com” parādījās arī sludinājums, kurā četras biļetes uz svētku noslēguma koncertu “Zvaigžņu ceļš” tiek piedāvāts iegādāties par 250 eiro katru.

Pēcpusdienā pieauga arī to portālā “ss.com” ievietoto sludinājumu skaits, kuros tiek pausta vēlme iegādāties biļetes par krietni lielāku summu, nekā tās maksājušas oficiālajās tirdzniecības vietās.

Kā ziņots, šodien no plkst.11 “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā tirdzniecībā nonāca 95 230 biļetes uz 19 XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku maksas pasākumiem. Vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā bija izveidojušās garas rindas pēc šīm biļetēm. Dažās stundās biļetes uz galvenajiem svētku pasākumiem tika izpirktas.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki notiks Rīgā no 2018.gada 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Kārtējie Dziesmu un deju svētki norisināsies Latvijas valsts simtgades svinību zīmē.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. es velejos iegadaties 2 biļetes uz nosleguma koncertu bet neka.visas izpardotas,Dzivoju laukos 100 km no Rigas.un nevaru stavet rinda 3 dienas ieprieks.Esmu apvainojusies ,jo loti gribeju tik.Svetkos dziedas mans dels .Tad jau svetku dalibnieki vareja pieskirt katram dalibniekam 2 biletes lai ari tie kas dzivo citur ari redzetu.Ļoti zel ka mūsu Latvija ta notiek

 2. Man jautājums. Par ko tāds sašutums šo biļešu sakarā? Kāds spiež ar varu tās ss biļetes pirkt?
  Te viens komentārs bija, ka lai nepērk un tad pašiem tirgoņiem būs iet uz tiem koncertiem :))
  Bet, ja man ir biļete, kur teikts, ka man viņa jāpārdod par tieši tādu cenu kā pirku!?

 3. Spekulanti.
  Nereģistrēts uzņēmējdarbība tā ir tā maigi sakot. Nenomaksāti nodokļi. Kopuma sodāmas darbības.
  Policija, VID lūdzu Jūsu vārds. Atskaitīti par paveikto.
  Savādāk nav godīgi pret sirmīšiem kuri pārdod kādu ābolu vai cimdu pāri.
  Bet kopumā Latvijā kā vienmēr. Domāsim, darīsim un kā vienmēr pēc notikušā. Tumšs laiks kad tumsonība valda.

 4. Saviesušies SPEKULANTI! Spekulāciju agrākos laikos apkaroja OBHSS… varbūt atjaunot?

 5. Mainu 2 biļetes uz deju lieluzvedumu”Māras zeme”7.jūlijā un 2 biļetes uz noslēguma koncertu pret traktoru darba kārtībā(der arī T40).Rakstiet te,ja varat piedāvāt!

 6. Mainu 3 biļetes uz Noslēguma koncertu pret Vespa Primavera motorolleru!

 7. Par šādiem biznesa cilvēku apvainojumiem var nākties arī atbildēt ! 😀

 8. Par šādiem biznesa cilvēku apvainojumiem var nākties arī atbildēt ! 😀

 9. Man jau feisīti patika sludinājums(ironija). Aptuveni teksts-Maina 2 biļetes uz Dziesmu svētkiem pret dzīvokli Rīgā. Bet nu, pārdomas viss tas process izraisa.

  Nu jā, katrs pelna kā nu māk, stāv(salst) rindā un tad pārdod… un gribi pērc, negribi nepērc.
  Tie, kam ir laiks brauc uz mežu un ogas lasa, kas negrib braukt, pērk par cenu, kuru piedāvā…

 10. Lai lohi perk es uz to kolhozu par velti neietu!!!!!!

 11. Atvainojiet par naivo jautājumu-vai tad šos spekulantus nav iespējams POLICIJAI izķert pēc uzaicinājuma -“nopirkt” vēlos!??

 12. Būtu labi,ja dalībnieki sāktu boikotēt šos dziesmusvētkus!Lai rīkotāji un biļešu tirgotāji paši dzied un dejo!

 13. Tagad to cēli sauc par biznesu!
  Kādreiz tā bija spekulācija,kam tika piemeklēts attiecīgs kriminālpants…

 14. Ņemiet vērā,ka šie ir TAUTAS svētki,kuriem vajadzētu būt pieejamiem visai tautai nevis izredzētajiem un naktīs pie biļešu kasēm salstošajiem!Pasaulē līdzīgas spekulācijas ir tikai uz Madonnas un citu slavenību končiem.

 15. Ar biļetēm spekulē visā pasaulē un ja kādam tas liekas kaut kā – tikai Latvijai raksturīgi , tad tāds pilnīgs idiots dzīvo savā rāmītī un neko nezina par citām zemēm .

 16. un kas tur nosodāms ? tas, kas nostāvēja 2 diennaktis rindā, kāpēc viņš par to nevarētu nopelnīt no tā, kurš sēdēja siltā dīvānā ? viens ir ar mieru pūlēties, otrs- par pūliņiem samaksāt. Ja man tik ļoti gribas uz to lielo noslēguma koncertu, un ar daudzajiem bezmaksas nepietiek, un es esmu ar mieru par to lielo gribēšanu samaksāt 250, lai man pašai nebūtu jāsalst 2 dn , kas tieši tur slikts ? Ja tā gribēšana nav 250 vērta, tad laikam tik liela nemaz nav.Tā taču ir pilnīgi ar visu- sākot ar ēdienu, drēbēm, beidzot ar ceļojumiem un mājkuģiem- gribi to, ko vari atļauties, jeb ļoti ļoti pūlies, lai to dabūtu

 17. Mani tā biļešu ažiotāža uz Dziesmu svētkiem vienmēr ir radījusi neizpratni. Nav tā, ka es spētu uztvert tikai primitīvu mūziku LR-2 stilā vai taml. Arī klasisko mūziku klausos daudz un gūstu lielu baudījumu. Taču, cik man iegadījies būt Dziesmu svētkos (pildot laulātā vai drauga pienākumus kā pavadonim : -D ), es vai mirstu aiz garlaicības. Protams, protams,..tur patīkama publika, kopības sajūta un t.t. Bet nespēju ilgi to izturēt un savai sievietei pieteicu, lai uz šādiem pasākumiem turpmāk iet bez manis.

  • Hehe – ar mani līdzīgi. Daudzi cilvēki iet, jo tas ir moderni un nedrīkst atpalikt no modes. Ja neies, tad kāds sāks saukāt par tumsoņu un latviešu kultūru necienošu.
   Es labāk šajā laikā paņemu makšķeri un aizbraucu uz upi. Latvieši ir makšķernieku, mednieku un sēņotāju tauta!

 18. Mazpisān,taču vienreiz aizveries,esi apnicis līdz riebumam.

 19. Paskatieties – ss.com.! Par 4- kārtīgu gan!

 20. Nevajadzētu pirkt no spekulantiem! Lai tad iet vien paši. Nākamreiz apdomās, vai tiešām pirkt.

 21. Kaut tā”Biļešu elle”ātrāk nosprāgtu!Vajadzēja tirgot pa 1 biļetei katram,tad visiem pietiktu! Un dalībnieku tuviniekiem arī būs jāpērk biletes no spekulantiem par 250 euro?

Draugiem Facebook Twitter Google+