×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
29. maijs, 2013
Drukāt

Spēles ap “Metalurgu”


Foto - LETAFoto - LETA

Spēles, kādas notiek ap ”Liepājas metalurgu”, ir naivitātes paraugstunda. Ekonomiskās policijas izmeklēšana ir bungu rībināšana. Tukša lieta ir noruna ar ”Liepājas metalurga” valdi, kas ir skaidri redzami blēži.

 

Valsts ieceltais kontrolieris banku darbībā varbūt sen ir ”pārkārtojies”. Vai vienkāršāk nebūtu nobloķēt izejošos kontus? Valsts kasieris kā neatbilstošs jānomaina. Kādreiz pirmskara Latvijā valstij piederēja apmēram astoņi lieli uzņēmumi, kas strādāja ar peļņu. Mums tas tiek uzskatīts par lielu slogu šajā tehnikas laikmetā. Kauns valsts amatpersonām, ka nepalasa vēsturi.

Citās valstīs notiek izmeklēšana, bet pie mums tikai datu vākšana. Ticiet man: kad šie vīri jutīs, ka virve sāk savilkties, tad ”aizbrauks ārstēties”. Izskatās, ka nebūs pieklājīgi ņemt savlaicīgi parakstu par neizbraukšanu.

 

Fakti

* Lai gan a/s “Liepājas metalurgs” Saeimai atzina, ka ir bankrota priekšā, valstij aiz muguras ir pārskaitīti 4,6 miljoni eiro Lietuvas firmai “Torlina”, kā arī Lielbritānijā reģistrētajai “Stemcor”.

* Vakar a/s “Liepājas metalurgs” sākusi gatavot tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu.

Avots: LETA, “Nekā personīga”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+