Mobilā versija
Brīdinājums +2.6°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
5. februāris, 2016
Drukāt

Spēles dabā, spēles ar dabu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Universitātes (LU) Botāniskā dārza Palmu mājā no 5. līdz 28. februārim skatāma mākslinieces Maijas Muižnieces izstāde “Dabas spēles”, LA.lv uzzināja LU.

Māksliniece izstādē pievēršas spēles motīvam, ar simboliem atsaucot atmiņā bērnības rotaļas, kuras instinktīvi tiek spēlētas dzīves laikā, un skatītājam ir sniegta iespēja caur bērnības rotaļāšanos atcerēties to, kas aktuāls ir arī tagad. Brīvā iztēle un neapturamā zinātkāre ir rakstura īpašības, caur kurām tiek iepazīti dabas likumi. Tie darbojas kā svarīgi pamatnoteikumi katra indivīda dzīvē, atklājot savu dziļāko un patiesāko iekšējo dabu. Izstādē autore piedāvā atgriezties pie pirmsākumiem – pēc šķietami vienkāršiem noteikumiem būvēt savas instinktu projekcijas, kuras izriet no pagātnē uzkrātās pieredzes, spēlējot spēles pēc dabas likumiem.

Maija Muižniece Latvijas Mākslas akadēmijā ir ieguvusi maģistra grādu glezniecībā un vairāku gadu garumā dalās savā radošajā pieredzē kā mākslas pedagoģe. Māksliniece brīvi strādā dažādos mākslas medijos, apvienojot un eksperimentējot ar dažādām tehnikām, lai sasniegtu iecerēto rezultātu.

Pievienot komentāru

Noskaidroti balvas "Boņuks 2016" saņēmēji Svētdien Rēzeknē tika paziņoti latgaliešu kultūras gada balvas "Boņuks 2016" saņēmēji.
Draugiem Facebook Twitter Google+