×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
21. februāris, 2018
Drukāt

Spelgonī Ventspils patversme strādās diennakts režīmā (1)

Foto - LETA/Edijs PālēnsFoto - LETA/Edijs Pālēns

Ilustratīvs attēls. Patversme.

Ņemot vērā lielo salu, no rītdienas, 22.februāra, Ventspils naktspatversme darbosies diennakts režīmā, aģentūru LETA informēja biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” Ventspils nodaļā.

Šāds lēmums pieņemts, pazeminoties gaisa temperatūrai un ņemot vērā sinoptiķu laika prognozes turpmākajām septiņām dienām.

Kad lielais sals mitēsies, naktspatversme atkal darbosies iepriekšējā režīmā un apmeklētājiem būs pieejama no plkst.18 līdz nākamās dienas plkst.8.

Naktspatversme nodrošina klientiem naktsmītni, īslaicīgu sociālo aprūpi, sociālo un psiholoģisko rehabilitāciju, ēdināšanu, personiskās higiēnas iespējas, kā arī apģērbu, ko ziedojuši ventspilnieki un Vācijas “samarieši”. Naktspatversmē ir izveidota neliela bibliotēka, ir pieejami preses izdevumi.

Kā jebkurā sabiedriskā vietā, arī naktspatversmē ir savi iekšējās kārtības noteikumi, kas jāievēro jebkuram apmeklētājam, skaidroja “Latvijas Samariešu apvienības” Ventspils nodaļā. Viens no aktuālākajiem noteikumiem paredz, ka patversmes klienti nedrīkst būt alkohola reibumā.

Ventspils naktspatversmes telpās var uzņemt līdz 40 krīzes situācijā nonākušām personām. Telpas ir pielāgotas arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Ik gadu naktspatversmes pakalpojumus pārsvarā izmanto vienas un tās pašas personas. Lielākai daļai nedienu cēlonis ir pārmērīga alkohola lietošana, atzīst patversmes vadība.

Ventspils pilsētas Sociālais dienests lūdz iedzīvotājus būt līdzcietīgiem un nepaiet vienaldzīgi garām cilvēkam, kurš nonācis bezpalīdzīgā stāvoklī. Šādās situācijās iedzīvotāji aicināti zvanīt uz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ārkārtas tālruni 113 vai Ventspils pašvaldības policijai pa tālruni 63680808.

Ventspils naktspatversme atrodas Fabrikas ielā 2a.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labdien! Man ir no sirds žēl tos bezpajumtniekus, kas kā muļķi piedalijās Barikādēs un Baltijas ceļā. Ja viņi zinātu, kas viņus sagaida kapitālismā, viņi lūgtos, lai saglabātu sociālismu. Šobrīd sabiedrība ir ļoti noslāņojusies. Ēdušais neēdušo nesapratīs!!! Cieņā, Skolnieciņš P.S. LPSR bezpajumtnieku nebija!
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁
    ®Skolnieciņš Skolnieciņš™ [Esmu īsts latvju skolēns!]

Draugiem Facebook Twitter Google+