Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
20. oktobris, 2014
Drukāt

“Spēlmaņu nakts” balvu par mūža ieguldījumu saņems Andris Freibergs un Večella Varslavāne

Foto: LETAFoto: LETA

"Spēlmaņu nakts" balvas.

“Spēlmaņu nakts” balvu par mūža ieguldījumu šogad saņems scenogrāfs Andris Freibergs un kostīmu māksliniece Večella Varslavāne, pastāstīja Latvijas Teātra darbinieku savienības (LTDS) pārstāve Māra Dzene.

Latvijas Teātra darbinieku savienība pirmdien Latvijas Nacionālā teātra Baltajā zālē rīkoja “Spēlmaņu nakts 2013/2014” nominantu un Latvijas Teātra zelta fonda dalībnieku godināšanas pasākumu.

Svinīgā atmosfērā pirmdien arī godināti Latvijas Teātra Zelta fonda dalībnieki. Patlaban Latvijas Teātra Zelta fondā ir 16 skatuves mākslinieki vecmeistari un ar teātra mākslu saistīti cilvēki: Elvīra Baldiņa, Gunārs Zemgals, Helga Dancberga, Jūlija Vilgerte-Zveja, Kārlis Zariņš, Līvija Akurātere, Ļevs Birmanis, Ļubova Beļikova, Ņina Ņeznamova, Uldis Dumpis, Vera Valtere-Gribača un Žermēna Heine-Vāgnere, Venta Vecumniece, Gunārs Placēns, Ruta Birgere un Māra Zemdega.

Šogad Teātra Zelta fonds uzņem vēl divus skatuves māksliniekus – bijušā Jaunatnes teātra aktrisi Veltu Skursteni un Latvijas Nacionālā teātra aktieri Jāni Kubili.

“Spēlmaņu nakts 2013/2014” balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies 23.novembrī.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+