Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
17. novembris, 2015
Drukāt

“Spēlmaņu nakts”: jauna vizualitāte un favorīti

Publicitātes (Kristapa Kalna, Jāņa Deinata, Gunāra Janaiša) fotoPublicitātes (Kristapa Kalna, Jāņa Deinata, Gunāra Janaiša) foto

Pirmdien, 23. novembrī, vairāk nekā 130 sezonas jauniestudējumus noskatījusies un nominantus izvirzījusī žūrija – teātra kritiķe, teātra portāla “kroders.lv” redaktore Ieva Rodiņa, teātra zinātniece Maija Svarin­ska, teātra kritiķe Mārīte Gulbe, teātra kritiķe un kultūras žurnāliste Undīne Adamaite, teātra kritiķe, teātra zinātniece un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes docente un žūrijas priekšsēdētāja Zane Radzobe – sanāks uz izšķirīgo balsojumu un vakarā uz Dailes teātra skatuves tiks pasniegtas “Spēlmaņu nakts” balvas. Ap šo balvu, kas Latvijā ir galvenais apliecinājums izcilībai teātra mākslā, allaž plosās intrigas un kaislības. Par kādām tendencēm teātrī liecina nominācijas un kam 23. novembrī uz Dailes teātra skatuves, iespējams, tiks balvas?

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+