Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
17. novembris, 2015
Drukāt

“Spēlmaņu nakts”: jauna vizualitāte un favorīti

Publicitātes (Kristapa Kalna, Jāņa Deinata, Gunāra Janaiša) fotoPublicitātes (Kristapa Kalna, Jāņa Deinata, Gunāra Janaiša) foto

Pirmdien, 23. novembrī, vairāk nekā 130 sezonas jauniestudējumus noskatījusies un nominantus izvirzījusī žūrija – teātra kritiķe, teātra portāla “kroders.lv” redaktore Ieva Rodiņa, teātra zinātniece Maija Svarin­ska, teātra kritiķe Mārīte Gulbe, teātra kritiķe un kultūras žurnāliste Undīne Adamaite, teātra kritiķe, teātra zinātniece un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes docente un žūrijas priekšsēdētāja Zane Radzobe – sanāks uz izšķirīgo balsojumu un vakarā uz Dailes teātra skatuves tiks pasniegtas “Spēlmaņu nakts” balvas. Ap šo balvu, kas Latvijā ir galvenais apliecinājums izcilībai teātra mākslā, allaž plosās intrigas un kaislības. Par kādām tendencēm teātrī liecina nominācijas un kam 23. novembrī uz Dailes teātra skatuves, iespējams, tiks balvas?

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+