Mobilā versija
+21.9°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
17. novembris, 2015
Drukāt

“Spēlmaņu nakts”: jauna vizualitāte un favorīti

Publicitātes (Kristapa Kalna, Jāņa Deinata, Gunāra Janaiša) fotoPublicitātes (Kristapa Kalna, Jāņa Deinata, Gunāra Janaiša) foto

Pirmdien, 23. novembrī, vairāk nekā 130 sezonas jauniestudējumus noskatījusies un nominantus izvirzījusī žūrija – teātra kritiķe, teātra portāla “kroders.lv” redaktore Ieva Rodiņa, teātra zinātniece Maija Svarin­ska, teātra kritiķe Mārīte Gulbe, teātra kritiķe un kultūras žurnāliste Undīne Adamaite, teātra kritiķe, teātra zinātniece un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes docente un žūrijas priekšsēdētāja Zane Radzobe – sanāks uz izšķirīgo balsojumu un vakarā uz Dailes teātra skatuves tiks pasniegtas “Spēlmaņu nakts” balvas. Ap šo balvu, kas Latvijā ir galvenais apliecinājums izcilībai teātra mākslā, allaž plosās intrigas un kaislības. Par kādām tendencēm teātrī liecina nominācijas un kam 23. novembrī uz Dailes teātra skatuves, iespējams, tiks balvas?

Pievienot komentāru

Noskaties! Unikāli aizkadri no filmas "Nameja gredzens" tapšanas (1)Ar lielās zemgaļu un krustnešu kaujas ainām noslēgusies latviešu leģendas “Nameja gredzens” filmēšana. Mobilā televīzija, lietotne LMT Straume piedāvā ieskatīties filmas uzņemšanas aizkulisēs un kuriozos unikālā videostāstā "Filmas "Nameja gredzens" aizkadrā".
Draugiem Facebook Twitter Google+