×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
25. jūlijs, 2012
Drukāt

Spēļu laukumā policisti sastop iereibušu un puspliku divu bērnu māti

Foto-LETAFoto-LETA

24.jūlija vakarā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki saņēma izsaukumu uz Silciema ielu, kur spēļu laukumā atradās manāmi iereibusi māte ar diviem mazgadīgiem bērniem, turklāt māte un viens no bērniņiem bija puspliki.

RPP aģentūra LETA uzzināja, ka izsaukums saņemts ap plkst.20.45. Ierodoties norādītajā adresē, policisti konstatēja, ka bērnu spēļu laukumā atrodas sieviete acīm redzamā alkohola reibumā ar diviem mazgadīgiem bērniem divu un četru gadu vecumā. Virs jostasvietas sieviete bija apģērbta, bet zemāk viņa bija piesegusies vien ar palagu. Arī viens no bērniem bija ģērbts tikai krekliņā. Abi bērni tika izņemti un nogādāti bērnu aprūpes centrā.

Uz notikuma vietu tika izsaukti mediķi, kuri apliecinājuši, ka bērni ir veseli. Mazgadīgo bērnu māte tika aizturēta, un viņai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par vecāku pienākumu nepildīšanu.

RPP norāda, ka pēdējā laikā vairāki mazgadīgu bērnu vecāki pārāk aizrautīgi atpūšas, baudot vasarīgo laiku, visbiežāk, lietojot alkoholiskos dzērienus un aizmirstot, ka viņiem ir pienākums rūpēties par bērniem. Bieži par šādiem gadījumiem pašvaldības policiju informē kaimiņi vai garāmgājēji, tādējādi palīdzot atklāt un novērst mazgadīgo bērnu tiesību pārkāpumus.

Vakar īsi pirms plkst.15 RPP Zemgales priekšpilsētas pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Bieķensalas ielā kāda garāmgājēja uz ielas ievērojusi bez uzraudzības atstātu četrus gadus vecu meitenīti. Ierodoties notikuma vietā, pēc meitenītes norādēm tika atrasta viņas dzīvesvieta Buru ielā, kur tika sastapta meitenītes māte. Bērna māte paskaidroja, ka meita ir mierīgi spēlējusies sētā un nav pamanīts, kā bērns izgājis uz ielas. Arī šai māmuļai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+