×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
29. jūlijs, 2013
Drukāt

“Spice” skrituļslidošanas maratonā piedalīsies Pasaules Kausa zvaigznes

skritul2

4. augustā paredzētajā Jūrmalas “Spice” skrituļslidošanas maratonā startēs pārstāvji no Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas, Krievijas, Somijas, Polijas, Baltkrievijas, Lielbritānijas, kā arī Latvijas. Dalībnieku vidū būs tādas Pasaules skrituļslidošanas Kausa zvaigznes kā Vočeks Barans un Bartošs Hoinacki no “Mapei – BDC roller team”, informē organizatori.

Savu dalību ir apstiprinājis Vočeks Barans, kas pašreiz Pasaules skrituļslidošanas Kausa 2013 kopvērtējumā ierindojas 12. vietā, un arī viņa komandas biedrs Bartošs Hoinacki, kurš atrodas divas pozīcijas zemāk.

Kupls skaits sportistu gaidāms no Igaunijas un Ukrainas, attiecīgi 32 un 19 skrituļslidotāji.

Sacensību rīkotājs un “Alpha Baltic Sport” vadītājs Kaspars Tupiņs norāda: „Ar igauņiem mums jau no pašiem pirmsākumiem ir izveidojusies laba komunikācija. Šogad mēs parakstījām sadarbības līgumu ar  lielāko sporta pasākumu rīkotāju  Igaunijā – “Klubi Tartu Maraton”. Paredzam, ka nākotnē pulcēsies vēl vairāk skrituļslidotāju, it sevišķi tādēļ, ka Igaunijā šis sporta veids ir ļoti iecienīts.”

“Spice” skrituļslidošanas maratons ir lielākās skrituļslidošanas sacensības Latvijā. Pērn šis maratons pulcēja vairāk nekā 1000 dalībniekus, ne tikai noskaidrojot labākos skrituļslidotājus, bet arī izvēršoties par īstiem skrituļslidošanas svētkiem. Šogad iespējams startēt trīs dažādās distancēs – “Favorit” bērnu distancē, “Gutta” 14 km ģimenes distancē un 42 km maratona distancē.

Jāatgādina, ka maratona 42 km distance jau trešo gadu pēc kārtas ir arī Latvijas čempionāts skrituļslidošanā, kuram rūpīgi gatavojas mūsu valsts sportisti.

Iepriekš pieteikties maratonam iespējams līdz 31. jūlijam, reģistrējoties oficiālajā mājas lapā www.maratoni.lv, “City Fitness” sporta klubos vai veikalu tīkla “Fans” veikalos. Līdz 28. jūlijam piektdienās, sestdienās un svētdienās reģistrēties varēs maratoni.lv stendā pie t/c “Spice” informācijas centra.

Dalībnieki līdz 12 gadu vecumam, kas tiks pieteikti līdz 31. jūlijam, skrituļslidošanas maratonā varēs startēs bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+