Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
30. augusts, 2016
Drukāt

“Spicē” uzplaucis “Bilžu” mākslinieku puķu dārzs

Ojāra jansona fotoOjāra jansona foto

Tirdzniecības centrā “Spice” atklāta mūzikas un mākslas festivāla “Bildes” izstāde “Bilžu puķu dārzs”, kuru veido mūziķu, mākslinieku un radošu personību gleznotie, zīmētie un citās tehnikās atspoguļotie ziedi, LA.lv pavēstīja “Bilžu” rīkotāja Tija Auziņa.

“Bilžu puķu dārzs” darbi tapuši “Bilžu” vasaras nometnē šovasar LU atpūtas kompleksā “Ratnieki”. Ziedi gleznoti, zīmēti, veidoti…

“Mūzikas un mākslas festivāla “BILDES” mākslinieki ziedus attēlojuši koši un daudzveidīgi. No fotoreālisma līdz abstraktai idejai par zieda krāsu un izjūtu, ko sniedz formas un smaržas sakausējums. Īsta puķe un parafrāze par tēmu. Rozes, lilijas, pujenes, neaizmirstules un sapņu puķes – krāšņas pilnbriedā un tikko plaukušas. Vienā izstādē ir apvienojušies reālisms, daļēji abstrakcionisms, simbolisms, pat krievu konstruktīvisms. Izstādē ir interpretācija vai parafrāze par Kloda Monē tēmu, varētu atrast vēl un vēl, un vēl, un arī mūsu Līgas Purmales atskaņas,” vērtē mākslas zinātniece Sarmīte Sīle, uzslavējot mākslas darbu profesionalitāti.

Izstādē aplūkojami Raimonda Bartaševiča, Mikus Frišfelda, Igetas Gaiķes, Agitas Kaužēnas, Guntara Mucenieka, Henrija Mucenieka, Ievas Sutugovas, Vara Vētras, Aijas Vītoliņas, Jāņa Vanadziņa un citu mūziķu, kā arī viņu bērnu, mākslinieku un dažādu radošo personību darbi.

Izstāde būs apskatāma līdz 20. oktobrim.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+