×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
22. aprīlis, 2014
Drukāt

Spīķeros skanēs jogas mantras

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 26. aprīlī Rīgā, Spīķeru koncertzālē uzstāsies spāņu mūziķe un apburošas balss īpašniece Aleksija Čelluna (Alexia Chellun), portālu LA.lv informēja koncerta producente Sondra Lāce.

Koncertā skanēs senas jogas mantras, kā arī meditatīva pasaules un folkmūzika. Koncertā Rīgā māksliniece uzstāsies kopā ar etno-džeza grupas “Baraka” vadītāju un indiešu tabla meistaru Dmitriju Jevsikovu.

“Šis koncerts ir balstīts uz mantrām un jogas mūziku, tomēr tas patiks arī tiem, kuri ikdienā nenodarbojas ar jogu. Šī mūzika vairo iekšēju prieku un līdzsvaru. Aleksija pie mums viesojās arī pagājušajā gadā festivāla ietvaros un viņas koncerti bija vislabāk apmeklēti. Saņēmām vislabākās atsauksmes, tādēļ arī izlēmām, ka šogad festivālu ieskandināsim tieši ar Aleksiju. Viņas mūzika ir saulaini meditatīva, viņas personība ir vienkārša un apburoša, koncerti ir iedvesmojoši un palīdzēs ikvienam atrast kaut ko tieši sev,” atklāj festivāla organizators Sandis Dūšelis.

Aleksija Čelluna ir mūziķe un komponiste, lieliska solo ģitāriste un jogas skolotāja no Spānijas, kura Latvijā viesosies jau otro reizi. Koncerta programmā būs iekļautas gan Aleksijas oriģināldziesmas, gan arī mākslinieces veidotā mūzika mantrām, kuras atvasinātas no sikhu, hindu un budistu tradīcijām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+