Apbrīno

Spīķeros uzstāsies dziesminieks Imants Daksis 16

Foto – LETA

Spīķeru kvartālā trešdien norisināsies dziesminieku vakars, kurā uzstāsies Imants Daksis un Andrejs Senkevičs no Baltkrievijas.

Muzikālo vakaru Spīķeros atklās dziesminieks no Baltkrievijas – Andrejs Senkevičs. Andrejs ir “indie” folka dziedātājs, dziesmu autors, komponists un multiinstrumentālists no Minskas. 2015.gada februārī izdevis debijas albumu (“Grey streets Dreamers”). Albuma prezentācijas koncerti aizvadīti kopumā septiņās valstīs – Baltkrievijā, Krievijā, Polijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Ukrainā. Šogad aprīlī tika izdots singls “ŃĀÅŅ” („Gaisma”).

Vakara noslēgumā uz skatuves kāps pašmāju dziesminieks Imants Daksis. Mūziķis, mākslinieks un filozofs, kura radošās darbības mērķis ir iedvesmot drosmīgam un brīvam pasaules tvērumam.
Imants ir visu savu izpildīto dziesmu vārdu un mūzikas autors, un viņa mūzikas skanējuma stilistika svārstās diapazonā no folka līdz “post-punk”. Mūziķim ir raksturīga izteiksmīga skatuves ekspresija, tēlainas un melodiskas dziesmas gan par globālām, gan intīmām tēmām.

Jūnijā tika izdots Imanta jaunākais studijas albums “Mūžīgā ģeogrāfa piedzīvojumi”.
Pasākuma sākums Spīķeru laukumā no plkst.19. Koncerta sākums ap plkst.20. Ieeja koncertā ir bez maksas.

LA.lv