Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
16. marts, 2016
Drukāt

Špikotājus izraida

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Vakar sākās centralizētais angļu valodas eksāmens 12. klasēm, kas noslēgsies 17. martā.

Par špikošanu no tā izraidīti daži skolēni. Pagaidām gan Valsts izglītības satura centrā nav bijis informācijas, cik daudz skolēnu kopumā izraidīti no eksāmena un kurās skolās tas noticis. VISC aicina skolēnus eksāmenu laikā rīkoties godprātīgi un nešpikot, vienlaikus atgādinot, ka eksāmenus varēs pārkārtot tikai pēc gada. Ņemot vērā, ka ar angļu valodas eksāmenu valsts noslēguma pārbaudījumu cikls tikai sākas, VISC aicina skolēnus gatavoties eksāmeniem laicīgi, jo vienā vakarā visus tā tematus apgūt nevar. Eksāmens veidots tā, lai pārbaudītu skolēnu zināšanas un prasmes, kas apgūtas visu vidusskolas mācību gadu laikā. Kopumā angļu valodas eksāmena pirmā diena pagājusi mierīgi. VISC līdz šim nav saņemta neviena sūdzība vai cita rakstura informācija par eksāmena norisi. Visu eksāmenu sesijas laiku VISC darbojas anonīmais uzticības tālrunis, kur, zvanot uz numuru 67503755, iespējams ierunāt sūdzību vai priekšlikumu saistībā ar eksāmenu norisi. Tāpat rīkoties var, rakstot pa e-pastu “eksameni@visc.gov.lv”.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+