×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. maijs, 2015
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Spilgtos norok… Vai izvirzīs Bērziņu III? Vai Ulmani III? (10)

Foto: LETAFoto: LETA

Patlaban, kad, noraugoties uz Āboltiņas kundzes un Lemberga kunga nepārprotamajām nostādnēm, nav izvirzīts valdošās koalīcijas vienotais un vienīgais kandidāts, un tas nav Vējoņa kungs, sabiedriskajā telpā tiek izplatīti mutveida un rakstveida mājieni, ka vainīgi, protams, ir Nacionālā apvienība. Redz, nacionāļi esot sadomājuši, ka arī viņi šajā lietā kaut ko var bilst. Un pieteica Levita kungu, bezpartijisku, patriotisku vīru, ievērojamās preambulas autoru un rosinātāju, “mugurkaulainu” jau Latvijas neatkarības atgūšanas laikos.

Bet kā tāds viņš tomēr neiederas ZZS un “Vienotības” plānos, kuros iederas Vējoņa kungs, kurš būtu pieņemamāks “nācijas prezidenta” lomai, jo neesot sanīdies ar krieviem. Varbūt, bet tas visus nepārliecina. Tomēr, neraugoties uz dažām grūtībām, kas radušās “Vienotības” un ZZS plānu īstenošanā, vainīgo meklēšanā ārpus saviem štābiem nevajag pārcensties. Būdami pārliecināti, ka arī šoreiz viss notiks pa vecam, bez aizķeršanās – Lemberga un Āboltiņas štābisti kļuva nolaidīgi, pat nesagatavoja savu kandidātu Vējoņa kungu cīņai par prezidenta amatu. Šī nolaidība ātri vien atklājās. “Dienas” galvenais politiskais rakstnieks Māris Zanders pēc Vējoņa kunga uzsaukšanas par kandidātu, rakstīja: “Ievēlēšanas gadījumā mums būs Bērziņš II, tikai gados jaunāks jeb, citiem vārdiem sakot, vēl viena versija par teicienu “iekšā ir, ārā nenāk”. Ja īsi: kaut ko saturiski tik tukšu kā Vējoņa izpildītais “prioritāšu” izklāsts grūti iedomāties”. “Neatkarīgās Rīta Avīzes” rakstnieks Bens Latkovskis tās pašas (15. maija) dienas avīzes numurā raksta, ka nodēvēt Vējoni par spilgtu personu esot grūti, kaut gan viņa pelēcība esot trumpis… Bens Latkovska kungs paskaidro, ka no spilgtām personībām Latvijas politikā baidās un spilgtos cenšas laikus norakt.

Kā jau minēto Levita kungu?

Viedais akadēmiķis 
J. Stradiņš ir teicis, ka Latvijas valsts 1918. gadā radās ideālistu – trešo tēva dēlu un Antiņu galvās. 1991. gadā Latvijas valsts vairs neradās ideālistu, bet tādu cilvēku galvās, no kuriem ļoti daudzi bija aprēķinātāji.

Bet ne vienmēr viņu aprēķini ir pareizi un godīgi, vai ne?

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Noklausījos šodien “Krustp.”Mīļā tauta,nu ,ja iestums atkal b.Vējoni ,tas BŪS b.Bērziņš Nr.2 !!!Atkārtojas b.Bērziņa variats,ka Vējonis PATS !!!ir pārliecināts par savu varēšanu,Teica,ka nepiedalīsies pat otrā kārtā,bet nu jau šodien burās,cīnīsies līdz asinīm.Svešvaloda arī identiska b.Bērziņam.LŪDZU nosauciet kaut VIENU Vējoņa panākumu aizsardzībā !!LŪDZU !!Bet iesaku pacelt arhīvu par Vējoņa muldēšanu pirms diviem gadiem.Viņš pat latviski runā ar akcentu !!!Par “panākumiem”armijā,pajautājiet kareivjiem !!!

 2. Ja man būtu teikšana, tad ievēlētu LEMBERGU! Viņš māk ņemt pats un prot DOT ARĪ CITIEM, UN PAĢĒROŠI. Ko tādas Āboltiņas, NA SC, Sudrabas ir devušas valstij, kā vien runas, runas, runas….. papīru blāķus, papīru blāķus!!!!! Par Levitu varētu, bet tagad es vairs ēbrejiem NEMAZ, NE MELNS AIZ NAGA NETICU. Meistari citu apčakarēšanā līdz mielēm!. Viņiem visur jābūt klāt,jābīda lietas tā , lai izskatās nevainīgi un ja beigās sabīdi kopā puzli. esi apkrāpts pa visām šuvēm!

  • Tādēļ arī mēs esam, kur esam, ja aitu bars akceptē principu – ņem pats, bet dod arī citiem. Tāda ieskābusi padomju domāšana mūs nelaiž vaļā. Interesanti, kādēļ tik daudzi vēl tic komunistiem zzs?

  • pamela > lauķim Atbildēt

   Cik sarkanām smadzenēm jābūt lai būtu pateicīgs ZAGLIM,kurš SEV kontā ieskaita simtiem miljonu,bet TEV “lauķi”atmet apgrauztu kaulu.
   Tos žīdus lieciet nu mierā,ja jau jums ir gana labs Lembis !Es būtu laimīga,ja Latvija līdzinātos Izraelai !!Ne visi žīdi ir Ždanokas ,Linderi vai Koreni un Co !
   Ar jūsu ideoloģiju ,būtu jūs labs Treblinkas uzraugs !

  • Tu es nekaunīgs lauku vecis, bet reizē arī ļoti slīpēts. Vējonis jau ir no lemberga zaļajiem zemniekiem, tpfu, kādi tur zemnieki, tpfu. Ne par zemniekiem viņiem interese, bet par savām kabatām. Prot tikai ņemt sev un tēlot, ka kaut ko atmet arī tev, lai siekalas netecētu. Tādi nu mums piesakās, īstenībā tādus bīda partijas. Vējoni bīda Lembergs ar saviem piekritējiem un līdzīgajiem, un viņam to nav mazums.
   Ļoti ticami izskatās, ka ievēlēs Bērziņam līdzīgu, numur 2, kas mūsu valstij būs nulle no prezidenta. Tā tās lietiņas tiek bīdītas aizkulisēs, ko mēs neredzam.

 3. Šī tauta jau 25 gadus ļāvusies sevis apčakarēšanai. Arī pašreiz. Nemitīgi pie varas tiek visādi muldoņas un tiltu būvētāji. Un tiks atkal kā likts!

 4. Ja atļauts,partiju”Jaunais Laiks”vairs nevajadzētu pieminēt pēc Eināra Repšes aiziešanas.Pēc tam tā bija vairs tikai nožēlojama drumstala.

 5. Neticami, ka bijušais Jaunais laiks, kas savulaik tā-ā cīnījās pret oligarhiem, tagad rada šķietamību, ka ir uz vienu roku.
  Pie tam- skaidri apzinpties, ka Levits valstij kaunu nedarītu.

 6. Ja Tu jautā man, tad es teiktu tā. Galvenais par ko rūpējas tie, kas uzstājās pret Levitu, ir tas, lai panāktu no Krievijas vadamu prezidentu. Viņi domā, ka tas, ko izvirzīs S būs tāds. Nav no svara, cik skaisti viņš runās – runas viņam sarakstīs, galvenais, ka vadams. Lembergs jau visvisādi ir izpelnījies sev plusiņus no krieva, tā kā ja kas, viņš vienmēr būs “savā vietā”. Mazs rūķītis, bet lokans kā zutis.

  • Jā, tā tas ir, un lai nemēģina to noslēpt. Protams, Levitu nevarētu vadīt no Kremļa, tā kā Ušakovu. Tāpēc arī viņš tiek nobīdīts maliņā.
   Cik ļoti pie mums tiek domāts par okupantu interesēm, aizmirstot savu tautu.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. VID vadītāja krēslam ies apkārt ar līkumu?

Pēc tam, kad konkursa uzvarētājs Māris Skujiņš atteicās ieņemt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatu, tika paziņots, ka VID vadītājs atkal tiks meklēts jaunā konkursā. Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis intervijā “LA” izteicies, ka “būs liels izaicinājums noorganizēt jaunu konkursu”, “būs jāpieliek milzīgas pūles, lai pārliecinātu cilvēkus piedalīties konkursā,” un “ja neatradīsies pietiekami kvalificēti, godīgi cilvēki, situācija būs neapskaužama”.

Vai šogad Jāņu svinēšanai nebūs par maz laika?
Draugiem Facebook Twitter Google+