Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
10. maijs, 2014
Drukāt

“Spilvā” sāk iepirkt dārzeņus

Foto-LETAFoto-LETA

"Spilvas"ražotā produkcija.

Šonedēļ uzņēmumā “Spilva” sākusies dārzeņu iepirkuma un pārstrādes sezona. Uz sezonas laiku plānots papildus darbā pieņemt 25 cilvēkus, biznesa portālam “Nozare.lv” ziņo SIA “Spilva” sabiedrisko attiecību konsultants Andris Zeļenkovs.

Kopējie “Spilvas” plāni šai sezonai paredz dārzeņu iepirkumu 650 – 700 tonnu apmērā. Šīs sezonas plānotās lielākās dārzeņu iepirkumu pozīcijas ir skābenes (150 tonnas), gurķi (138 tonnas), kabači (33 tonnas), saldie pipari (18 tonnas), sīpoli (desmit tonnas), baklažāni (astoņas tonnas) un ķirbji (astoņas tonnas).

Savukārt mārrutku un pelēko zirņu iepirkuma plāni būs zināmi sezonas gaitā, stāsta Zeļenkovs.

Aizvadītās sezonas laikā “Spilvā” iepirkti dārzeņi 674,7 tonnu apjomā, no kā lielāko apjomu veidoja skābenes, kabači, gurķi, mārrutki, saldie pipari, baklažāni, pelēkie zirņi un sīpoli.

Augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmuma “Spilva” apgrozījums 2013.gadā bija 19,235 miljoni eiro, kas ir par 4,9% vairāk nekā iepriekšējā gada rādītājs – 18,341 miljons eiro. Savukārt uzņēmuma peļņa pieaugusi par 35% un bijusi 1,15 miljoni eiro salīdzinājumā ar 851 250 eiro peļņu iepriekšējā gadā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+