×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
25. jūnijs, 2015
Drukāt

Spiningošanas pusceļā

Foto - Aldis SāvičsFoto - Aldis Sāvičs

Pirmajā vietā Lielauces posmā Matīss Ruša ar Ēriku Kukuti no "EriMat Cope"

Gads jau gandrīz pusē, un arī atklātais “Mammadaba” spiningošanas čempionāts nonācis pusceļā, aizvadīti jau trīs no paredzētajiem sešiem posmiem.

Neilgi pēc pirmā posma, kas norisinājās Kaņierī, sekoja otrs, Lielauces ezera posms. Lai arī šķita, ka copes apstākļi kļuvuši krietni vien labvēlīgāki, plēsēji aktivizējušies un ir liela iespēja tikt pie labiem lomiem, copes diena tomēr pierādīja pretējo. Lai arī pie loma tika gandrīz visas komandas, jāteic, ka tas nāca ar sūru un grūtu darbu un milzu eksperimentēšanu ar plašo mānekļu klāstu. Priecēja tas, ka pieteicās pretendents lielākajai atlaistajai zaļsvārcei un kā veicināšanas balvu par šo cēlo žestu Māris Efners saņēma firmas “Gold Fishing” dāvāto vobleru.

Lielākās pieveiktās zivs tituls gan tika citam copmanim, zaļās pierādīja, ka viņas mīl Aigaru Līdumnieku, un viņa vilkto pirmā numura rotiņu pašā sacensību izskaņā pie laivu bāzes pagrāba divarpus kilogramus smaga līdaka. Pirmajā vietā Lielauces posmā Matīss Ruša ar Ēriku Kukuti no “EriMat Cope”, otrie Aleksandrs Vasiļjevs un Aivars Smilga no “Čuš”, kuri pārliecinoši nostiprinājās kopvērtējuma līderu godā, trešie – Aigars Līdumnieks un Kaspars Grablovskis no komandas “Komanda”.

Pirmā vieta Zebrus posmā Jānim Gaborecam un Mārim Efneram. Foto - Aldis SāvičsPirmā vieta Zebrus posmā Jānim Gaborecam un Mārim Efneram. Foto - Aldis Sāvičs

Nelielas korekcijas punktu tabulā ieviesa teiksmām apvītais, bet spiningošanai ne sevišķi piemērotais (ūdens duļķainuma dēļ labi lomi tiek gūti ar ēsmas zivtiņu) Zebrus ezers. Jau pie otra voblera par atlaisto lielāko zivi tika Māris Efners, kuram šoreiz šī līdaka izrādījās lielākā un līdz ar to arī papildbalva par lielāko zivi ezerā. Protams, ka tādā copes vietā no svara katrs grams, un kopvērtējumā Mārim Efneram ar komandas biedru Jāni Kukuti godam nopelnīta pirmā vieta, aiz sevis atstājot Alvi Rudzīti un Aleksandru Šaci no komandas “LEV”, bet trešās vietas ieguvēji Sandis un Jānis Dzenīši no “Spicajiem asariem” vēl ilgi nebeidza sūroties, jo pie pašas laivas paspruka milzene, kas atstāja pamatīgu zobu pēdas trīsdaļīgajā voblerā. Bet ko tu padarīsi! Kā mēdz teikt paši sacensību dalībnieki, ar to, ka nekad neko nevar zināt un paredzēt, jau arī ir interesantas un aizraujošas šīs sacensības.

Līderi mainās, un iespējas iegūt sacensību galveno balvu vēl saglabā daudzas komandas, ceru, ka intriga saglabāsies un viss izšķirsies sacensību galvenajā taisnē, netālu no finiša.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15
Alūksne +14.9
Daugavpils +13.3
Saldus +16
Liepāja +14.0
Jelgava +15
Ventspils +13.0
Limbaži +14
Madona +14
Rēzekne +15
Draugiem Facebook Twitter Google+