Mobilā versija
+1.6°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
6. maijs, 2016
Drukāt

“Splendid Palace” Ģimenes dienā aicina draiskoties kopā ar Lupatiņiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

15. maijā pulksten 12 kinoteātrī “Splendid Palace” rīdziniekiem būs iespēja atzīmēt Ģimenes dienu kopā ar Latvijā iemīļotajiem animācijas filmiņas “Lupatiņi” tēliem un iemīļotajām Jēkaba Nīmaņa dziesmām, LA.lv uzzināja SIA “Rīgas Nami”.

Uz lielā ekrāna tiks demonstrētas “Lupatiņu” filmiņas, bet pirms seansam izskanēs “Lupatiņu” komponista Jēkaba Nīmaņa grupas koncerts “LuPantiņi”, kā arī jau no plkst. 11 un tāpat pēc seansa bērniem tiks piedāvātas dažādas radošās darbnīcas par Lupatiņu tēmu. Savukārt ģimenēm ar bērniem būs iespēja nobaudīt gardu branču restorānā “Tinto” par ģimenēm īpaši draudzīgu cenu.

Animācijas filmiņas “Lupatiņi” paredzētas pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Ģimenes dienā būs iespēja vērot piecas jaunākās studijas “Atom Art” veidotās “Lupatiņu” sērijas: “Kā Lupatiņi būvēja māju”, “Kā Lupatiņi veseļojās”, “Kā Lupatiņi kārtoja”, “Kā Lupatiņi slēpās” (2015) un “Kā Lupatiņi precējās” (2014) (režisors Edmunds Jansons).

“Lupatiņi” ir stāsti par četriem auduma bērniņiem – Zeķīti, Cimdiņu, Lakatiņu un Spilventiņu, kuri kopā ar gudro Kaķi dzīvo skaistā auduma mājiņā un iepazīst pasauli. Jaunākajās filmiņās Lupatiņi pēta dažādas dzīvei noderīgas lietas – kāda mājiņa būtu vispiemērotākā mājdzīvniekam, kur dzīvo ziema, vai var izārstēties, ēdot konfektītes, ar ko būtu interesanti precēties, – un noskaidro, kurš no viņiem prot vislabāk noslēpties.

“Lupatiņu” animācijas īsfilmas izrādītas vairāk nekā 70 starptautiskos bērnu filmu festivālos visā pasaulē un saņēmušas godalgas prestižos animācijas filmu festivālos ASV un Ķīnā, kā arī pašmāju “Lielo Kristapu” par labāko animācijas filmu mākslinieku 2012. gadā. “Lupatiņu” stāstus radījuši dzejniece Inese Zandere, režisors Edmunds Jansons, mākslinieks Reinis Pētersons, komponists Jēkabs Nīmanis, aktieris Kaspars Znotiņš.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+