Praktiski
Mājas

Spoguļa lāsts: kā to atklāt un pašrocīgi noņemt0

Foto-Fotolia

Spogulis ir priekšmets, kam piemīt jaudīgs enerģētiskais lauks. Turklāt informācija, kuru tas spēj uzsūkt sevī un glabāt gadsimtiem ilgi, var ietekmēt cilvēkus. Taču – pakļaujot šo informāciju īpašai apstrādei, novirzot to konkrētā gultnē un piešķirot tai vajadzīgo vektoru, profesionāls mags var viegli panākt vēlamo rezultātu. Nereti spoguļa virsma prasmīgajās burvja rokās kļūst par instrumentu lāsta uzlikšanai. Tāpēc apieties ar spoguļiem, īpaši svešiem, vajag ar maksimālu piesardzību.

Kas ir spoguļa lāsts
Tā ir maģiska ietekme uz upuri ar spoguli. Šos priekšmetus var izmantot baltajā un melnajā maģijā. Taču visbiežāk ar to palīdzību veic “melnos” rituālus ar mērķi uzlikt lāstu, atņemt skaistumu un/vai veselību. Mags strādā ar attiecīgu priekšmetu spoguļattēlu, līdztekus lasa īpašus buramvārdus un veic īpašas manipulācijas. Šādu darbību re­­zultātā upura ēteriskajā ķermenī var nonākt parazīti, gari un citas negatīvas būtnes, kas izpilda burvja doto rīkojumu, piemēram, atņem cilvēkam veselību.

Kā atklāt spoguļa lāstu
Pārbaudīt, vai tev ir uzlikts šāda veida lāsts, vajag pēc tam, kad esi pārliecinājies par energoinformatīvā vīrusa vispārēju rādītāju pastāvēšanu. Galvenās pazīmes ir šādas:
* pastāvīgs savārgums. Visbiežāk ir vērojamas galvassāpes, locītavu un muskuļu sāpes;
* nebeidzama nepatikšanu strīpa;
* straujš ārējās pievilcības zudums. Īpaši labi tas redzams pēc ādas, matu, nagu stāvokļa. Turklāt pazūd dabiskais acu spīdums, skatiens kļūst apdzisis;
* krass veselības pasliktinājums. Turklāt diagnozi noteikt nav iespējams. Burtiski uz līdzenas vietas, bez jebkāda iemesla var rasties nopietnas pataloģijas;
* apkārtējo izvairīšanās no tavas sabiedrības. Lāsta upuris kļūst nepatīkams tiem, ar kuriem tas kontaktējas, tāpēc cilvēki mēģina ātrāk pabeigt sarunu un doties prom.

Ja ir redzamas vispārējās pazīmes, jāpārliecinās, vai ir uzlikts konkrēta veida lāsts. Pusnaktī paņem neliela izmēra spoguli, aizdedzini vaska sveci un, skatoties uz savu attēlu spogulī, pilini uz to vasku. Vienlaikus trīs reizes noskaiti:

“Neciešamais ļaunums no niknajiem ienaidniekiem atklājies man, parādies skaidrajā spogulī, iemiesojies karstajā vaskā, iegūsti
saprotamas formas. Saki, vai man kāds vēl ļaunu, grib sagraut dzīvi un nozagt laimi, atņemt skaistumu un veselību. Mazgāju tevi, spoguli, ar avota ūdeni, lūdzu tevi, runā atklāti ar mani.”

Pēc tam ieliec spoguli traukā ar avota ūdeni un atstāj uz pusstundu. Izņem spoguli no ūdens un izvērtē figūriņas, kas izveidojušās no vaska. Jebkādi mežonīgi zvēri un putni, cilvēka ķermeņa daļas (acis, galva, roka, pirksts, kāja), priekšmeti, kas iemieso aizkapa dzīvi – tas viss liecina par spoguļa lāstu. Svarīgi saprast, ka, veicot pārbaudi šādā veidā, var ne tikai pārliecināties par lāsta esamību vai neesamību, bet arī noteikt, kas, kad un kāda iemesla dēļ to uzlika. Jo vaska figūriņas var pateikt to priekšā. Galvenais – pareizi tās iztulkot.

Lasi tālāk un uzzini, kā noņemt spoguļa lāstu saviem spēkiem!

Kā noņemt spoguļa lāstu saviem spēkiem
Process sastāv no trim posmiem.
1. Jāatjauno sava ēteriskā ķermeņa veselums, izdzenot no tā slepeni iemitinātās būtnes.
2. Nepieciešams ieslēgt būtnes rezervuārā.
3. Nepieciešams droši aizzīmogot rezervuāru un ierakt zemē, kur tas pastāvēs mūžīgi.
Tātad – sākam spoguļa lāsta izdzīšanu.

Pirmais posms
Tev vajadzēs šādus atribūtus:
2 jaunas diegu spolītes (melnu un baltu);
baznīcas sveci (vidēja resnuma);
vistas olu;
savu fotogrāfiju (tajā nedrīkst būt redzamas citas personas).

Jebkurā otrdienā rītausmā aizdedz sveci. Ar balto diegu pa vertikāli, bet pēc tam pa horizontāli sāc aptīt savu fotogrāfiju. Pēc tam, kad diegs ir beidzies, uzpilini vasku vispirms pa foto perimetru, bet pēc tam pa vertikāli un horizontāli. Veicot minētās manipulācijas, noskaiti:
“Savu ķermeni stiprinu, ātri atjaunoju, ar dziedinošu baltu gaismu piesātinu. To, kas dzīvo manā ēterā, dzēšu, par pīšļiem pārvēršu, ar čurkstošu vasku izdzenu, par mūžīgi nespēcīgu pasludinu.”
Ar diegu aptītā un vasku apzīmogotā fotogrāfija būs tava aizsardzība no turpmākiem ļauno burvju apdraudējumiem. Glabā fotouzņēmumu drošā vietā.

Otrais posms
Tagad vajag būtni, kas izdzīta no tavas auras, iemitināt rezervuārā, par ko kalpo vistas ola. Lai to paveiktu, aptin olu ar melno diegu (sākumā pa vertikāli, pēc tam – pa horizontāli). Tad paņem degošo sveci un uzpilini vasku uz diegiem aptītās olas. Pacenties, lai vasks nosegtu visu čaumalu. Norādīto darbību veikšanas procesā noskaiti:
“Lai arī kas tu būtu, vācies dzīvot uz jaunu māju, vienmēr tajā degsi un cietīsi. Tu nespēj mani izdzert, tu nesaņemsi to, ko vēlies iegūt. Mana dzīve ir nevainojama, bet tev atliks mūžīga agonija.”

Uzmanību! Buramvārdi pirmajā un otrajā rituāla posmā tiek skaitīti nepārtraukti, kamēr tu turpināsi veikt atbilstošās manipulācijas.

Trešais posms
Uzreiz pēc iepriekš aprakstīto darbību izpildīšanas dodies uz klusu vietu, piemēram, pamestu skvēru vai mežu. Sev līdzi paņem “aizzīmogoto” olu, nelielu lāpstu un jebkāda nomināla monētu. Atrodi taciņu krustojumu un tieši centrā izroc bedri. Iemet tur olu un monētu. Aizrokot bedri, noskaiti:
“Še tev alga, kas ir tava, dzīvība man paliek sava. Zem zemes ātrāk vācies tu un baro ar sevi tārpus tu.”
Dodies mājup neatskatoties. Līdz pusdienlaikam neēd un nekomunicē ar citiem. Atļauts dzert ūdeni. Protams, informēt citus cilvēkus, ka tu veici spoguļa lāsta izdzīšanas rituālu, nevajag.
Lai tavā dzīvē ir tikai miers, saskaņa un veiksme!

Sagatavots pēc ārzemju avotiem

LA.lv