Latvijā

Spogulīt, spogulīt, saki man… Kā samazināt grumbas un grumbiņas? 16

Publicitātes foto

Nenoliedzami cilvēks nenoveco vienas nakts laikā. Tas ir lēns un pakāpenisks process, kurā āda zaudē savu spēju saglabāt tai nepieciešamo ūdeni un barības vielas. Tādējādi tā kļūst neelastīga un sausa, parādās krunciņas, grumbiņas, pigmentācijas plankumi un citas novecošanas pazīmes.

Tāpēc, ja vien vēlies pēc iespējas ilgāk skatīties spogulī bez bažām, rūpes par sevi neatliec uz vēlāku. Jau 30 gados rūpīgi sāc sekot līdzi savam veselības stāvoklim, dzīvesveidam un divtik rūpīgi izvēlies ādas kopšanas līdzekļus. Āda ir lielākais mūsu orgāns, tāpēc izvēloties īpašu uzmanību pievērs kosmētisko līdzekļu sastāvam.

Kādas vielas meklēt ādu kopjošo līdzekļu sastāvā?

Hialuronskābe, saukta arī par «jaunības eleksīru», ir visos dzīvajos organismos esoša starpšūnu viela (dabīgs polisaharīds), un ir viens no visefektīvākajiem līdzekļiem cīņā ar grumbiņām. Pateicoties savai spējai saistīt ūdeni, tā uztur ādas elastību, mitrumu un svaigumu.

Ilgstoša hialuronskābes koncentrāta lietošana izlīdzina gan sīkās grumbiņas, gan arī izteiktākas grumbas sejas ādā, nostiepj to, kā arī samazina vīrusu un baktēriju iekļūšanas risku ādas šūnās.

Kolagēns ir dabīgs proteīns jeb olbaltumviela, no kā pamatā sastāv mūsu ādas šūnas un tam ir ļoti liela nozīme vielmaiņas procesos. Šī viela nodrošina ādas atjaunošanos, baro to un palīdz saglabāt tās elastību.

Gadiem ritot uz priekšu, kolagēna daudzums ādā būtiski samazinās. Regulāra kolagēna lietošana novērš tā dabīgo zudumu un nodrošina ādas elastību, mitrumu, svaigumu un novērš grumbiņu rašanos.

Hialuronskābe, kolagēns un minerālsāļi no ārstnieciskajiem avotiem Tavas ādas kopšanai

Profesionālās kosmētikas zīmola «Dermacur» sejas un roku ādas kopšanas līdzekļi ir kvalitatīvi un iedarbīgi cīņā ar ādas novecošanās pazīmēm. Tie tiek ražoti ar sastāvdaļām un nesatur parabēnus un citus mākslīgos konservantus.

Trīs galvenās sastāvdaļas, kas ietilpst profesionālās kosmētikas «Dermacur» kopšanas līdzekļos, ir hialuronskābe, kolagēns un minerālsāļi no Karlovi Vari ārstnieciskajiem avotiem. Šie minerālsāļi, kas iegūti Čehijas slavenā kūrorta ārstnieciskajos avotos, stimulē vielmaiņu ādā un nomierina to.

Kāpēc “Dermacur” ādas kopšanas līdzekļi tiešām darbojas?

Katra profesionālās sejas ādas kopšanas līdzekļa iedarbība ir vērsta uz kādu specifisku ādas vajadzību nodrošināšanu. Produktu līnijas izstrādes galvenais vadmotīvs ir, lai kosmētiskie līdzekļi iedarbotos un nodrošinātu gan ādas iekšējās, gan ārējās vajadzības. Šo vajadzību ievērošana vienlaikus ar pēc iespējas efektīvāka produktu sastāva meklējumiem katram «Dermacur» produktam, garantē profesionālās kosmētikas efektīvu iedarbību uz ādu, ko apstiprina arī apmierinātie šīs kosmētikas lietotāji.

Profesionālās sejas un roku ādas kopšanas zīmola «Dermacur» kosmētikas līdzekļu iedarbība vērsta uz iekšēju pašatjaunošanās un ādas šūnu atjaunošanos, mitrināšanu un turpmāku ādas ārējās novecošanās pazīmju novēršanu, ādas izlīdzināšanu un svaiguma piedošanu tai.

Lieliska kvalitāte par pieejamu cenu!

Internetveikalā Figuraline-shop.lv ikviena atradīs tieši viņai piemērotakos un nepieciešamos līdzekļus ādas kopšanai par no «Dermacur». Iegādājoties tos – piegāde visā Latvijā bez maksas.
Piemēram, vieglais mitrinošais dienas krēms, kura sastāvā ir kviešu dīkstu eļļa ir piemērots visu tipu ādai, pat īpasī sausai vai sakairinātai. Barojošais un mitrinošais nakts krēms ar argāna un jojoba eļļam baros un atjaunos ādu. Bet pretgrumbu serums «Anti-Age», kas ir hialuronskābes koncentrāts ar pievienotu kolagēnu, ir unikāla un inovatīva divu šo aktīvo vielu kombinācija cīņai ar grumbām.

Izmanto iespēju – iegādājies izdevīgāk!

Šobrīd ir lieliska iespēja iepriecināt sevi vai kādu sev tuvu cilvēku, iegādāties «Dermacur» produktus izdevīgāk. Nepalaid to garām!

  • 3 krēmu komplekts (dienas krēms «Day-Energy», nakts krēms «Night-Effect» un acu zonas krēms «Clear-Contour») šobrīd iegādājams par lielisku cenu – tikai 69.75 EUR (pilna cena 87.90 EUR). Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit >
  • Pērkot koncentrēto serumu «Plasma-Lift-Serum» ar augu cilmes šūnām no selerijas (Akosky Apium) un bioloģiskais ādas šūnu aizsardzības līdzekli ektoīnu, saņem dāvanu 29.90 EUR vērtībā – barojošo un mitrinošo nakts krēmu «Night-Effect» 50ml. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit >
  • Iegādājoties lielo komplektu (dienas krēms «Day-Energy», nakts krēms «Night-Effect» un acu zonas krēms «Clear-Contour», serums mīmikas grumbām «Anti-Age-Mimic»), saņem dāvanu 35.90 EUR vērtībā – unikālo pretgrumbu serumu «Anti-Age» 50ml. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit >

Pērc «Dermacur» kosmētiskos līdzekļus sejas un roku ādas kopšanai internetveikalā figuraline-shop.lv un saņemt tos ar bezmaksas piegādi visā Latvijā. Vai meklē tos «Figura Line» veselīga skaituma studijās visā Latvijā.

www.figuraline-shop.lv

LA.lv