Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. jūnijs, 2016
Drukāt

Spoguļus zog mazāk

Foto - Zane Bitere/LETAFoto - Zane Bitere/LETA

Pagājušajā gadā visvairāk spoguļu nozagti 2014., 2007., 2006. un 2005. gada izlaiduma automašīnām.

Pateicoties Valsts policijas (VP) aktivitātēm zagļu grupējumu notveršanā, pagājušajā gadā transportlīdzekļu spoguļu zādzību skaits samazinājies par 42%, salīdzinot ar 2014. gadu, liecina VP apkopotā informācija.

Tomēr zagšanas rādītājs turpina saglabāties samērā augsts, proti, kopumā pērn nozagti 1834 spoguļi. Visbiežāk zādzības veiktas “BMW”, “Mercedes-Benz”, “Audi”, “Volvo” un “Lexus” markas automašīnām. Vienlīdz aktīvi tiek zagti jaunu un līdz desmit gadiem vecu transportlīdzekļu spoguļi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+