Horoskopi un mistika

Spoki ir apzinātas parādības, apgalvo paranormālo parādību pētnieki1

Foto – Fotolia

Autors – Māris Zariņš

Zināms, ka cilvēks tāpat kā jebkurš bioloģiskais objekts ir dažādu frekvenču elektromagnētiskā starojuma avots. Turklāt ieskaitot, šķiet, šajā gadījumā visinteresantāko mikroviļņu diapazonu. Šā diapazona īpatnība ir tāda, ka, pastāvot ļoti mazām jaudām, veidojas ļoti spēcīgi bioloģiskie efekti. Un atbilstoši ģenētiķu eksperimentālajiem pētījumiem noskaidrots, ka cilvēka organismā notiek nevis parasta izstarošana, bet gan tāda, ko dēvē par koherento…

Attiecīgā teorija apraksta tā dēvēto pēcnāves enerģētisko fantomu jeb tautas valodā vienkārši par spokiem dēvēto parādību veidošanās un parādīšanās mehānismu. Būtiski ir tas, ka vēl gluži nesen šādas parādības ortodoksālā jeb tā dēvētā oficiālā zinātne kategoriski noliedza.

Tehnikā koherentā starojuma avots ir lāzeri. Un tādā gadījumā sanāk, ka cilvēks arī ir sava veida lāzers. Šāda starojuma svarīga īpašība ir tā dēvētā interference, kas ir mūsdienās jau labi zināmās hologrāfijas pamatā. Savukārt hologrāfiskais attēls jau ir ļoti līdzīgs “tipisku” spoku aprakstiem. Tāpēc, kā pauž pētnieki, mēs it kā allaž nēsājam līdzi tādu kā interferences bildi, kas kaut kādos noteiktos apstākļos sāk “attīstīties”.

Zināms, ka elektromagnētiskais koherentais starojums rodas mūsu organisma bioķīmisko reakciju rezultātā, un šīs reakcijas galvenokārt ir ļoti nepastāvīgas. Maksimāli skaidrākas hologrammas iegūšana kļūst iespējama tad, kad tās nesējs (tātad cilvēks) atrodas spēcīgas psihiskās spriedzes, uztraukuma stadijā. To lielā mērā apliecina daudzās leģendās un ticējumos paustais, ka spoki visbiežāk parādās/rodas ekstremālos mirkļos, kad cilvēks izjūt lielas sāpes, šausmas vai niknumu.

Piemēram, vardarbīgas nāves gadījumā cilvēks uzražo jaudīgu enerģētiski informatīvo viļņu sabiezējumu, tādu kā ģenētiskā aparāta fantomu, kurā ierakstīta visa informācija par viņa dzīvi un nāvi. Turklāt šī jau vairs nav tikai moderna hipotēze, bet gan gluži zinātniski apstiprināts fakts jau kopš 1993. gada, kad fiksēja tā dēvēto “DNS fantoma efektu”.

Šis sarežģītais viļņu impulss jeb tātad cilvēka organisma fantoms fiksējas apkārt esošajos priekšmetos gluži kā hologrammā, un tas notiek atbilstoši zinātnē labi zināmajam Heigensa–Frenela principam. Tā dēvētā piesātinājuma teorija piedēvē atsevišķiem dabas materiāliem – piemēram, koksnei un akmeņiem – spēju akumulēt psihogēno informāciju. Un šeit katrā ziņā jāpiebilst, ka senās viduslaiku pilis un cietokšņi, kas arī visvairāk slaveni ar saviem dinastiskajiem spokiem, tieši no akmeņiem un koka arī ir uzbūvēti.


Kad noskaidrots, ka apkārt esošajos priekšmetos – sienās, grīdā, mēbelēs – “ierakstīts” enerģētiskais fantoms, rodas gluži loģisks jautājums: kādos apstākļos un tieši kā tāda viļņveida struktūra jeb ierakstītais spoks var atjaunoties un parādīties? Lūk, un šajā mirklī talkā nāk jau minētā hologrāfija. Tās likumi pauž, ka tam nolūkam, lai atjaunotu viļņveida attēlu, nepieciešams izgaismot to materiālu, kurā šī viļņu informācija ierakstīta koherentā starojuma sabiezējuma veidā, kas ir identisks tam, kas izmantots “ierakstīšanas” procesā.

Kas šajā gadījumā var kalpot par tādu atjaunojošo starojumu? Eksperimentālo pētījumu rezultāti pauž, ka organisma ģenerētie elektromagnētiskie lauki fāzē un frekvencē visiem cilvēkiem ir vienādi un maksimāls identiskums atkarīgs no ģenētiskā aparāta īpašībām. Zinātnieki uzskata, ka tas ļauj secināt: viļņveida fantomu atjaunošanas avots ir dzīvs cilvēks.

Patiešām, ne tikai parapsihologi konstatējuši, ka tā dēvētajās “nemierīgajās” ēkās spoki parādās tikai tad, kad tur ieradušies cilvēki vai arī viņi tur jau dzīvo, savukārt visas tamlīdzīgās parādības izbeidzas, tiklīdz cilvēki atstāj nemierīgo mitekli. Tas tātad nozīmē to, ka atjaunota viļņveida struktūra – spoks – ir enerģētiski informatīva apziņas forma, tā ir saprātīga!

Šādu fantomu struktūru pārsteidzošā īpašība ir tas, ka pastāv atmiņa un tātad acīmredzot arī pašapzināšanās. Šāda īpašība izriet no jaunākajiem atklājumiem viļņu ģenētikā. Ir tāds jēdziens, ko dēvē par DNS fantoma atmiņu. Viļņu ģenētikas pētnieki uzskata, ka tas ir ļoti cieši saistīts ar tā dēvēto viļņa efektu, kā arī, iespējams, ar galvas smadzeņu atmiņu.

Pētījumi šajā jomā liecina par labu DNS fantoma atmiņas regulējošajai lomai, jo tā iedarbojas tiešā veidā uz pašu DNS, modulējot tās dinamiku šūnu kodolu sastāvā. Jeb, citiem vārdiem sakot, pēc fiziskās nāves visa informācija par dzīvu organismu saglabājas (vai arī principā šāds ieraksts secīgi “atskaņojas” dzīves laikā) attiecīgā objekta enerģētiski viļņveidīgajā substancē (fantomā) gluži kā datora cietnī. Tāpēc pētnieki ir pārliecināti, ka visa informācija par cilvēka dzīvi un nāvi saglabājas viņa viļņveida fantomā, kam neizbēgami jābūt saprātīgam.

Saistītie raksti

Šādu “lauku” dzīvju eksistēšana pierādīta vairākos pasaulē atzītu krievu pētnieku (Kaznačejevs, Garjajevs) eksperimentos, kuros atklāti un joprojām turpināti pētīt mūsu organisma fantoma efekti un daudz kas ar to saistītais. Angļu fiziķi Jans Skots un Džons Faulers savukārt vairākos eksperimentos pārbaudījuši to seno piļu un cietokšņu, kas ir slaveni ar saviem personīgajiem ilggadīgajiem spokiem, elektromagnētiskos parametrus, un uz to sienām konstatējuši ļoti vājus “iesaldētus” sarežģītas konfigurācijas magnētiskos laukus, kas atklāj pēcnāves fantomu jeb spoku hologrāfiskos ierakstus.

Lūk, un pētnieki pauž, ka, balstoties visā iepriekšteiktajā, ir iespējams secināt, ka nāve katrā ziņā vēl nav nekādas beigas un ka dzīve pēc tās turpinās vismaz citā enerģētiski informatīvajā laukā jeb pasaulē. Pat vēl vairāk – tādas “lauku” dzīves formas ir iespējams reģistrēt gan ar tehniskajām ierīcēm, gan arī veidojot fizikāli matemātiskos modeļus, kas apraksta tāda veida psihofiziskās parādības.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena piemērota atpūtai, bet jāsaka nē – konfliktiem! Horoskopi 16. septembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Labs laiks piedot un aizmirst nesvarīgus nodarījumus! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Kāda sabiedrība, tādas pašvaldības. Saruna ar Andri Jaunsleini
16 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Konkursā uz FKTK padomes priekšsēdētāja amatu izvēlēta “Citadeles” valdes locekle Purgaile
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Tele2: Valsts pārmaksā par mobilo sakaru pakalpojumiem
19 minūtes
LE
LETA
Dabā
Nākamās nedēļas sākumā gaisa temperatūra noslīdēs vēl zemāk: pirmās prognozes
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Negaidīts atklājums, kā mazināt globālās sasilšanas problēmu
1 stunda