Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Spoku mašīnas video uzspridzina internetu (1)

Foto - kadrs no videoFoto - kadrs no video

Milzīgu video vietnes “Youtube” apmeklētāju uzmanību izpelnījies kāds video, kurā satiksmē negaidīti parādās “spoku automašīna”.

Komentāros norisinās plašas diskusijas, no kurienes šis spēkrats varētu būt parādījies sižetā, kas acīmredzami veidots no automašīnas video reģistratora ieraksta.

Daži apmeklētāji pat izsaka pieņēmumu, ka pie spoku autoru stūres nesēž vadītājs, kamēr citi apspriež video montāžas plašās iespējas.

Lai nu kā, rullītis skatīts jau gandrīz sešus miljonus reižu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nesapratu, kur īsti jāskatās?

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+