×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
3. decembris, 2014
Drukāt

Spolītis no “Vienotības” nekādus uzstādījumus nav saņēmis; deputāta mandātu nenoliks (5)

Foto: LETAFoto: LETA

“Vienotības” Saeimas deputāts Veiko Spolītis, kurš pieķerts pie automašīnas stūres alkohola reibumā, no partijas nekādus uzstādījumus nav saņēmis; viņš arī neplāno nolikt deputāta mandātu.

Spolītis sacīja, ka pats nolēmis atkāpties no darba “Vienotības” Ētikas komisijā, jo uzskata, ka tas varētu kaitēt komisijas darbam. Viņš arī pauda, ka no partijas vadības nekādus uzstādījumus par to, ka viņam būtu jāpamet “Vienotība” vai arī jānoliek Saeimas deputāta mandāts, nav saņēmis.

“Es domāju, ka nekļūšu svētāks par Romas pāvestu,” uz jautājumu, vai neplāno nolikt deputāta mandātu, atbildēja Spolītis, piebilstot, ka savu “grēku” var izpirkt tikai strādājot. Tā kā vēlētāji viņam esot devuši uzticību, darbu Saeimā nepārtraukšot.

Jau ziņots, ka partijas “Vienotība” Ētikas komisija uzskata, ka Spolītim jāpamet amats politiskās organizācijas Ētikas komisijā, pavēstīja komisijas priekšsēdētājs Didzis Šēnbergs.

“Automašīnas vadīšana stiprā alkohola reibumā ir apdraudējums līdzcilvēkiem, līdz ar to šādā nodarījumā apsūdzētam cilvēkam nav morāla pamata lemt par citu partijas biedru rīcības atbilstību ētikas normām. Ikvienam tiesību normu pārkāpumu gadījumā jāsaņem vienāda sankcija – neatkarīgi, vai tās būtu valsts augstākās amatpersonas, tautas priekšstāvji vai citi sabiedrības locekļi,” teikts paziņojumā.

Šēnbergs norādījis, ka, ņemot vērā Spolīša vaļsirdīgo atzīšanos un rīcības nožēlošanu, Spolītis pēc soda izciešanas var turpināt amata izpildi parlamentā.

Partija arī paudusi uzskatu, ka jāatsakās no Satversmes 30.pantā ietvertās parlamenta piekrišanas tautas priekšstāvju administratīvai sodīšanai.

Spolītis pieķerts pie automašīnas stūres 1,4 promiļu alkohola reibumā novembra sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vārna vārnai acīs neknābj, arī “vienotībā”.

  2. var gadiities visaadi, bet pie ruljiem seesties paalii …, ir tak taksis ar ko maajaas aizbraukt… Spoliitis nekontrolee sevi paalii! Vai kontrolee sevi skaidraa ???

  3. “Vieno†ības” par†eigenoSSes, ja nekādus uzstādījumus no par†ijas nesaņem, depu†āta mandātus neliek nost – par†ija viņu gods un sirdsapziņa, jo sava goda un sirdsapziņas nav?

  4. Spolītim pateicoties, reportieriem vairākas dienas ir ko rakstīt un ņemties. Jo – cita jau mums plašsaziņas līdzekļos nekā nav. Nav ne analītisku rakstu, ne nopietnu diskusiju, ne viedokļu apmaiņas. Kā tiek aizpildīta, piemēram Panorāma? Vienvakar 18 minūtes ņēmās ap Dāvja naudas ziedojumiem, ko varēja veikt 3 minūtēs. Cilvēki pēc 3 minūšu sižeta tāpat būtu saziedojuši to pašu summu. Nākamajā vakarā atkal šai tēmai savas 15 minūtes. Reportiere pamanās iztincināt Dāvja mammu, kurai nu nav ko īpašu teikt, jo raizes par puisēnu ir visu laiku aizņēmušas viņas dzīvi. Nu kā nav kauna? Vakar tad sāka Spolīša lietas zelēšanu. Šodien pilnā sparā tā turpinās. Būs arī rīt un parīt. Tad nāks citi “s…”. Izglītības trūkums, zems intelekts, šaurs apvārsnis – mūsu reportieru vislielākās nelaimes. Nemaz nevajag citas valsts informatīvo karu.

  5. NOPIETNI… ES uzskatīju ka deputātiem būtu jārāda piemērs un ar šādu pārkāpumu, kas tiktiešām varēja nodarīt kādam kaitējumu, “Vienotībai” būtu jāizrāda kaut vai neliela nepatika un jāliek viņam nolikt deputāta mandāts!!!!!!!!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+