×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. decembris, 2014
Drukāt

Spolītis pieķerts pie auto stūres 1,4 promiļu reibumā (8)

Foto: LETAFoto: LETA

Saeimas deputāts Veiko Spolītis.

12. Saeimas deputāts Veiko Spolītis (“Vienotība”) pirms deputāta mandāta apstiprināšanas pieķerts pie auto stūres 1,4 promiļu alkohola reibumā, otrdien vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”.

Spolītis telefonintervijā raidījumam atzina, ka viņš notikušo nožēlo. “Šai manai rīcībai nav nekāda attaisnojuma, jo gan studentiem auditorijā, gan citās publiskās uzstāšanās reizēs esmu stāstījis, ka tā [braukšana dzērumā] nav nedz gudra, nedz godprātīga rīcība”.

Deputāts klāstīja, ka pie stūres kunga prātā sēdies saistībā ar “ģimenisku situāciju”, kas ir pārāk personiska, lai to atklātu sabiedrībai. “Es esmu to nodarījis un man ir pēc pilnas programmas par to jāatbild kā jebkuram Latvijas pilsonim – likumā noteiktajā kārtībā,” teica Spolītis.

Vaicāts par tālāko rīcību saistībā ar notikušo, Spolītis sacīja, ka likumpārkāpuma dēļ esot samaksājis naudas sodu, tāpat zaudēta autovadītāja apliecība un vēl būs jāizcieš piecu dienu arests. Spolītis solīja atkāpties no “Vienotības” Ētikas komisijas locekļa amata un pauda gatavību piedalīties kampaņās, kurās aicina nevadīt auto alkohola reibumā.

Jau vēstīts, ka Spolītis ir viens no kopumā  11 deputātiem, kas 12. Saeimā ieguva tā dēvēto mīksto mandātu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. ..,,mīksto mandātu” … . Vai mīkstais ir tā persona, kas iegūst šo mandatu , vai pats mandāts ir mīkstais.

  2. Jā, kritizēt un priecāties ,tas mums patīk!
    Dzīves situācijas ir dažādas, no cilvēciskā viedokļa , sapotu.

  3. Skaidrs,ka Latvijā joprojām dzeršana būs dzīves norma,ja pie varas šādi izslāpuši teļi.Arī turpmāk alkohola nodaļas veikalos būs plašākas par pārtikas nodaļām.Nodzeraties droši!

  4. Tieši tā.Un par ko viņu cienīt?Par to ,ka piespiests pie sienas nespirinājās pretī,iespējams,ka tā nebija pirmā reize,tikai tagad tika noķerts.Takš jau cerēja,ka izspruks sveikā,citādi nebrauktu dzērumā.Tā ir necieņas izrādīšana pret līdzcilvēkiem,tas ka viņš ir deputāts,vainu tikai pastiprina, un te nav ko cienīt,sevišķi zinot viņa pamācošās un pret citādāk domājošiem vērstās nievājošās runas plūsmas.

  5. Manuprāt nevar prasīt no viņa vēl vairāk, vismaz nemēģina izsprukt sveikā, manās acīs viņš ar šādu attieksmi paceļas un ja citi deputāteļi izturētos līdzīgi, tad es pat spētu viņus cienīt.

  6. Normālā valstī jau sen būtu mandāts nolikts,BET ŠEIT IR LATVIJA…

  7. Vienotības visatļautība pēdējās dienās liek par sevi īpaši manīt

Draugiem Facebook Twitter Google+