Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Sporta videokamera, kas automātiski pārraidīs filmēto

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“LG” izziņojis pirmo sporta kameru “Action CAM”, kas būs pieejama visā pasaulē ar visām nepieciešamajām 4G frekvencēm.

Bez 4G mobilo datu savienojuma kamerai būs arī “YouTube Live” atbalsts, kas nodrošinās tūlītēju video pārraidi. Tai būs putekļu un mitruma noturība, un teorētiski to varētu turēt metra dziļumā 30 minūtes. Kamera ar tās 1400 mAh lielo akumulatoru nodrošinās 1080p izšķirtspējas video ierakstus 4 stundas, un tajā varēs ievietot “microSD” atmiņas kartes līdz pat 2 TB. Ierīces cena gan pagaidām netiek atklāta.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+