×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
10. septembris, 2015
Drukāt

„Sporta nakts” ietvaros interesentus aicina izmēģināt roku tenisa spēlē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar diviem īpaši izveidotiem tenisa laukumiem tieši pie Brīvības pieminekļa no 17:00 līdz 22:00 „Rīgas Sporta nakts” ietvaros startēs Latvijas tenisa savienība. Visiem interesentiem neatkarīgi no vecuma būs iespēja vērot tenisa treniņu un sacensību paraugdemonstrējumus, uzdot sev interesējošos jautājumus, kā arī izmēģināt pašiem uzspēlēt tenisu un veikt dažādus tenisa koordinācijas vingrinājumus. Rīgā „Sporta nakts” norisināsies jau piekto reizi un kā ierasts pulcēs plašu aktīva dzīvesveida piekritēju skaitu.

Teniss ir visiem pieejams un ļoti vispusīgs sporta veids, jo attīsta ne tikai fizisko sagatavotību, bet arī veiklību un domāšanu atbilstoši situācijai, turklāt to var spēlēt no agras bērnības līdz sirmam vecumam – Latvijā vecākajam aktīvajam tenisa spēlētājam šogad apritēja 92 gadi! Lai plašākai sabiedrībai pastāstītu, kas nepieciešams, lai sāktu spēlēt tenisu, kur apgūt tenisa spēli un kādas ir profesionālā un amatieru tenisa iespējas bērniem un jauniešiem, šogad „Rīgas Sporta nakts” ietvaros pie Brīvības pieminekļa tiks izveidoti divi mini tenisa laukumi, uz kuriem iekviens interesents varēs gan vērot, gan pats izmēģināt tenisa spēli profesionālu treneru pavadībā. Aktivitātēs aicināti iesaistīties bērni gan ar, gan bez priekšzināšanām tenisā.

Uz īpaši izveidotā lielā mini tenisa laukuma laika posmā no 17:00 – 18:00 notiks tenisa treniņu paraugdemonstrējumi. Tajos vienas stundas garumā sertficēta trenera vadībā tiks novadīts paraugdemonstrējuma treniņš ar bērniem, kas jau trenējas tenisā vismaz vienu gadu. Treniņa laikā tiks demonstrēti gan tehnikas vingrinājumi, kur treneris pados bumbas no groza, gan arī dažādi saspēles vingrinājumi.

Savukārt no 18:00 – 19:30 uz lielā mini tenisa laukuma notiks mini tenisa sacensību paraugdemonstrējums – uz spēlēm tiks pieaicināti 5 pieredzējuši bērni, kas piedalījušies tenisa sacensībās, lai pasākuma laikā interesentus iepazīstinātu ar to, kā notiek bērnu sacensības uz samazinātiem tenisa laukumiem. Turpinājumā no 19:30 – 22:00 jebkurš interesents trenera pavadībā pats varēs izmēģināt uzspēlēt tenisu, tādējādi parādot, ka tenisā trenēties var ikviens.

Uz mazā mini tenisa laukuma interesenti visa vakara garumā, no 17:00 – 22:00, varēs izmēģināt dažādus tenisa koordinācijas vingrinājumus – dribls pret zemi, ripojošas bumbas atsišana, pamestas bumbas atsišana u.c. Bērni, kas piedalīsies aktivitātē, saņems balvas. Tāpat pasākuma laikā interesentiem būs iespēja uzzināt visus interesējošos jautājumus par tenisu un saņemt informatīvos materiālus no Latvijas tenisa savienības un no tenisa programmas „U10 Teniss”.

„Lai gan Latvijā valda stereotips, ka ar tenisu nodarboties ir ļoti dārgi un šis sporta veids ir nepieejams, ar pasākumu „Sporta nakts” ietvaros vēlamies parādīt, ka jebkurš bērns var iemācīties spēlēt tenisu grupu nodarībās un spēlēt to visu mūžu līdz sirmam vecumam. Pasākuma laikā ikvienam būs iespēja satikt tenisa trenerus un Latvijas tenisa savienības pārstāvjus, uzdot tiem interesējošos jautājumus un uzzināt, kā un kur uzsākt spēlēt tenisu,” stāsta Latvijas tenisa savienības ģenreālsekretārs Kārlis Lejnieks.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+