Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
27. septembris, 2016
Drukāt

“GoPro” radījuši paši savu dronu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

ASV tehnoloģiju uzņēmums “GoPro”, kas radījis slavenās mazās sporta videokameras, paziņojis par sava pirmā bezpilota lidaparāta jeb drona “Karma” iznākšanu, kas Eiropu sasniegs jau pēc mēneša.

“GoPro Karma” pamatideja ir vienkāršota drona izmantošana. Tas ir daļēji salokāms, lai lidaparāts saliktā veidā aizņemtu mazāku vietu. Pie “Karmas” var piestiprināt “GoPro Hero5”, “Hero5 Session” vai “Hero4 Black” kameras, turklāt tā ir novietota drona priekšdaļā, nevis apakšā. Ražotājs uzsver, ka tādējādi kadrā nekad netrāpīsies nevēlamas lidaparāta detaļas. “Karmas” komplektā nāk arī tālvadības pults, un tai nenāksies pirkt klāt arī planšetdatoru, jo pultī jau ir LCD ekrāns. “GoPro Karma” maksās 870 eiro, bet jārēķinās, ka papildus vajadzīga arī videokamera.

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+