×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
23. februāris, 2012
Drukāt

Sportiski zivīgais februāris

Šomēnes jau notikušas un vēl būs vairākas dažāda mēroga makšķerēšanas sporta sacensības. Kazahstānā risinājās 9. pasaules čempionāts zemledus makšķerēšanā. Tajā piedalījās vienpadsmit valstis.

 

Par galvenajiem favorītiem allaž tiek uzskatītas Krievijas, Ukrainas un, protams, arī mūsu Latvijas pieredzējušās vienības, jo katra no šīm komandām augstākā kaluma medaļas izcīnījusi iepriekšējo gadu meistarsacīkstēs. Latviju pārstāvēja izlases kodols Rita Verza-Grabovska, Pēteris Lideris, Laila Grīnberga un Guntis Kārkliņš, debitēja Andis Vecvērdiņš un Raimonds Kinerts. Pirmajā sacensību dienā mūsu sportistiem galīgi neveicās, vienīgi Guntis turējās labāko pulkā. No līderiem baltkrieviem un ukraiņiem atpalikām par 22 punktiem. Otrajā dienā gan mūsējie sasparojās un visiem parādīja, kā jāķer zivis arī tur, kur to gandrīz nav, un pārliecinoši vinnēja ar 13 punktiem. Pirmo vietu ieguva Baltkrievija, otrie ukraiņi, trešā Polija. Latviju no bronzas godalgas šķīra 2,5 punkti. Individuālajā vērtējumā labākais no mūsējiem Guntis Kārkliņš palika piektais.

Sestdien, 25. februārī, uz Ādažu Dūņezera ledus notiks festivāls komercsacensības “Zelta asaris 2012”. Tajās, tāpat kā iepriekšējās pirms gada, veiksmīgais uzvarētājs saņems iespaidīgu naudas balvu – 1000 eiro. Sacensībās pēc tautas klases noteikumiem ir sarežģīti izsekot līdzi katram dalībniekam, tādēļ lielo vinnestu noteiks loterijā. Paredzētas arī daudzas citas vērtīgas balvas. Dalības maksa Ls 8, biļetes var iegādāties makšķerlietu veikalos “Ēsma”. Festivāla dienā uz vietas tās būs par 2 latiem dārgākas. Bērniem, pensionāriem un invalīdiem piedalīšanās par brīvu.

25. un 26. februārī uz Ungura ezera cīņu par Latvijas 2012. gada čempionāta tituliem zemledus makšķerēšanā sāks mūsu labākie profesionālie sportisti komandu un individuālajā vērtējumā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+