Sports
Ziemas sports

“Sports Illustrated” Latvijai prognozē olimpisko zeltu2

Foto – AP/LETA

ASV ietekmīgais sporta žurnāls “Sports Illustrated” izteicis savas prognozes par Phjončhanas olimpiskajām spēlēm, Latvijai atvēlot vienu medaļu.

Žurnāla ekspertu ieskatā skeletona sacensībās triumfēs Martins Dukurs, pirmo reizi kļūstot par olimpisko čempionu, bet mājinieks un šī gada Pasaules kausa ieguvējs Sunbins Juns paliks otrais. Trešā vieta atvēlēta vācietim Akselam Jungam.

Mēs saistām cerības arī ar bobsleju, bet šajā disciplīnā prognozēs pārliecinoši dominē vācieši – vīriešu konkurencē viņi savākšot piecas no sešām medaļām, bet vienu reizi mastā tikšot uzvilkts arī Kanādas karogs.

Saistītie raksti

Arī kamaniņu sportistiem brāļiem Andrim un Jurim Šiciem, kuri no iepriekšējām divām olimpiskajām spēlēm pārveda trīs cēlmetālus, medaļas netiek prognozētas.

Latvijas sportisti kopš neatkarības atgūšanas ziemas olimpiskajās spēlēs izcīnījuši septiņas medaļas, bet neviena nav bijusi zelta vērtē. Tiesa, Oskara Melbārža pilotētajam bobsleja četriniekam Soču sudrabam vajadzētu pārvērsties par zeltu, bet šajā jautājumā visi punkti uz i vēl nav salikti.

[yesnopoll background=”#ff9c51″]

LA.lv