×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. jūnijs, 2016
Drukāt

Sports un Jāņi. Vai tas ir apvienojams?

foto: fitnessabc.lvfoto: fitnessabc.lv

Pavisam citādāki Jāņi – diezgan droši var apgalvot, ka Pļaviņās kompleksā “Mežezers” Līgo dienā valdīs sportiskākais gars Latvijā, jo tur būs pasākums “Fitnesa Jāņi”.

“Pagājušajā gadā jau notika šāda formāta pasākums, taču ne Līgo svētkos. Domu, ka vajag tieši 23. jūnijā, aizguvu no kristīgās nometnes ”Citi studentu Jāņi”, kur arī ir fiziskās aktivitātes, bet kristīgā formā. Es gribēju līdzīgu pasākumu vairāk tradicionālā formā,” “LA” idejas rašanos skaidro organizators, biedrības “Fitness ABC” vadītājs Viesturs Saldavs. Viņš jau vairākus gadus vada āra treniņus un uz nodarbībām Mežaparkā mēdzot sapulcēties pat pustūkstotis cilvēku.

Pasākums “Mežezerā” solās būt ļoti aizraujošs – pa dienu dažādas fiziskās aktivitātes, tostarp šķēršļu trase un orientēšanās, bet vakarā – arī pašu dalībnieku improvizētas teātra izrādes, iešana pirtī, balle ar grupu “OLAS”. Vārdu sakot nakts daļa tāda, kā pienākas saulgriežu svētkos. Bet – vai pēc garās dienas paliks arī spēki ballēties? “Vidusmēra cilvēkam tas noteikti nebūs smagi. Viss ir kā spēle. Smagi ir tad, ja ej uz rezultātu, bet, ja izbaudi, tad nav tik grūti un spēki noteikti paliks,” pārliecināts Viesturs. “Visi tiks sadalīti komandās un dienas gaitā viens otru iepazīs. Parasti zaļumballēs katrs ierodas ar savu kompāniju un citus nepazīst. Te būs lielāka kopības sajūta.” Tātad tas nav pasākums tikai spēka mitriķiem, bet gan ikvienam, kas grib nosvinēt Jāņus citādāk nekā ierasts.

Komplekss “Mežezers” kā norises vieta nav izvēlēta nejauši. “Mani tur reiz uzaicināja uz bērnu nometni un ierodoties uzreiz sapratu – vou! Tas ir slēpošanas komplekss, kalns. Vieta ir ļoti skaista,” atzīst Viesturs. Gulēšana notiks teltīs. Ņemot vērā labās laika prognozes – visam ir jāizdodas uz goda.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+