×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
11. jūnijs, 2015
Drukāt

“Spotify” lietotāju skaits sasniedzis 75 miljonus

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Mūzikas straumēšanas pakalpojums “Spotify” paziņojis, ka tā lietotāju skaits sasniedzis 75 miljonus cilvēku, no kuriem 20 miljoni ir maksas abonenti.

“Spotify” norāda, ka vidēji ik pēc trim sekundēm pakalpojumam pievienojas jauns lietotājs.

Maksājošo lietotāju skaits palielinājies divas reizes kopš 2014.gada maija, kad “Spotify” bija 40 miljoni aktīvu lietotāju, no kuriem ceturtdaļa izmantoja maksas abonementu.

Kopš 2008.gada izpildītājiem izmaksāti trīs miljardi ASV dolāru (2,7 miljardi eiro). Šī gada pirmajā ceturksnī vien autoratlīdzībām tika novirzīti 300 miljoni dolāru (266 miljoni eiro) no “Spotify” ieņēmumiem.

“Spotify” pārstāvji uzsvēra, ka līdz ar maksas abonentu skaita palielināšanos pieaugšot naudas summa, ko var izmaksāt izpildītājiem.

Kā jau ziņots, tehnoloģiju gigants “Apple” šonedēļ paziņoja par jauna mūzikas straumēšanas pakalpojuma izlaišanu, kas varētu kļūt par “Spotify” lielāko konkurentu. “Apple” pirmais mūzikas straumēšanas pakalpojums būs pieejams “Apple Music” aplikācijā no 30.jūnija. Trīs mēnešus to varēs izmēģināt par brīvu, bet pēc tam tiks ieviesta abonēšanas maksa.

Straumēšanas pakalpojuma mēneša abonentmaksa būs 9,99 ASV dolāri (8,95 eiro), bet ģimenes abonements maksās 14,99 dolārus (13,43 eiro).

Jaunajā pakalpojumā būs pieejami apmēram 30 miljoni dziesmu. Tas būs pieejams 100 pasaules valstīs, drīzumā arī uz ierīcēm ar “Android” operētājsistēmu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+