×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

“Spotify”: Smagā metāla fani ir visuzticīgākie iemīļotajiem izpildītājiem

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Smagā metāla fani ir visuzticīgākie saviem iemīļotajiem mūziķiem, noskaidrots straumēšanas pakalpojuma “Spotify” pētījumā.

“Spotify” noteica vadošos izpildītājus dažādos mūzikas žanros un izrēķināja, cik bieži klausītāji pie tiem atgriežas. Vislojālākie izrādījās smagā metāla fani.

Starp vadošajiem smagā metāla izpildītājiem tika ierindotas tādas grupas kā “Metallica”, “Slayer”, “Judas Priest”, “Iron Maiden”, “Sepultura”, “Pantera”, “Cradle of Filth” un “Anthrax”.

Vismazākā uzticība dažiem iemīļotiem izpildītājiem vērojama blūzā, džezā, klasiskajā mūzikā un elektroniskajā deju mūzikā. Taču šajos žanros vairāk nekā citos tiek atbalstīti mazāk populārie mūziķi.

“Metālisti ir ļoti uzticīgi savām mīļākajām grupām un žanram kopumā,” sacīja metāla mūzikas ierakstu kompānijas “Relapse Records” pārstāvis Bobs Lugovs. “Tas izpaužas kā ar grupu simboliku nosētas “kaujas jakas” valkāšana, mīļākā albuma visu izdevumu un visu krāsu vinila skaņuplašu iegādāšanās, mīļākās grupas simbolu uztetovēšana uz rokas un milzīgu attālumu pieveikšana, lai nokļūtu koncertos un festivālos.”

Mīļākie izpildītāji visbiežāk mainās popmūzikas, folkmūzikas, kantrī un roka klausītājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+